Stacijas pamatskolas vizuāli plastiskās mākslas pulciņa aktivitātes

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 05 Februāris 2020
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 Februāris 2020 11:42

tmb20200205113352

Šī mācību gada 1.semestrī Stacijas pamatskolas vizuāli plastiskās mākslas pulciņa dalībnieces piedalījās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes organizētajās konkursā ,,Atstarotāju laboratorija – būšu redzams!’’

Rēzija Komarovska, Elīna Maculeviča, Signija Voiciša un Digna Cibule konkursam iesniedza fotogrāfiju ar 101 pašu izgatavotu atstarotāju, jo Stacijas pamatskola 1.septembrī uzsāka savu 101.mācību gadu. Katru atstarojošo elementu rotāja gan skolas logo, gan latvju rakstu zīmes. Šos atstarotājus decembrī, tuvojoties tumšajam laikam, dāvanā saņēma katrs Stacijas pamatskolas skolēns, skolotājs un tehniskais darbinieks. Paldies SIA ,,DELTA 9V’’ par materiālo atbalstu materiālu sagādē!

9.klases skolniece Signija Voiciša un 8.klases skolniece Zane Keiša konkursā piedalījās arī individuāli. Signija no atstarojošas dzijas uztamborēja sev nelielu mugursomu, kas labi izskatās ne tikai gaišajā dienas laikā, bet spīd arī tumsā. Turpretim Zane no speciālas dzijas uzadīja sev siltu šalli un cimdus, kas tumsā ir gaismu atstarojoša.

Uzzinot konkursa rezultātus, bijām ļoti gandarīti. Tikām uzslavēti kā skola, kuras skolēni visvairāk iesaistījās konkursā. Savukārt, starp 36 iesniegtajiem darbiem, S.Voiciša individuāli ieguva 2.vietu, bet Z.Keiša – atzinību. 30.janvārī Valsts policijas pārstāvji ieradās Stacijas pamatskolā, lai sveiktu meitenes ar piemiņas balvām no Valsts policijas.

Decembra sākumā sociālajos tīklos tika publicēts Valsts policijas fotokonkursa ,,Gaisma’’ nolikums. Tajā piedalījās arī 9.klases skolniece Signija Voiciša un 8.klases skolniece Zane Keiša. S.Voicišas fotogrāfija ar savu uztamborēto mugursomu izpelnījās uzmanību un meitene ieguva 1 no 5 balvām valsts līmenī no apģērbu zīmola ZIB īpaši radītas atstarojošo apģērbu un aksesuāru kolekcijas.

Paldies meitenēm par vēlmi piedalīties konkursos un radošo darbošanos!

Mājturības un tehnoloģiju skolotāja Inga Voiciša

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpegimg-004.jpegimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei