AS “Balvu Enerģija” paziņojums

Kategorija: COVID-19
Piektdiena, 17 Aprīlis 2020
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 17 Aprīlis 2020 12:54

as balvu energijaSaistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības dēļ, A/S “Balvu Enerģija” uz laiku pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē uzņēmuma birojā Balvos, Bērzpils ielā 30.

  • Parādniekiem par piegādāto siltumenerģiju saziņai izmantot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruni 26154509.
  • Rādījumus par patērēto siltumenerģiju dzīvojamās mājās, māju vecākajiem lūgums iesniegt elektroniski uz e-pasu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., paziņojot pa telefonu 64522614 vai vēstuli ieliekot pastkastītē pie ieejas birojā Bērzpils ielā 30.

Sakarā ar to, ka PA “San-Tex” uz laiku ir slēdzis Norēķinu centra darbību, atliktajam maksājumam par patērēto siltumenerģiju (iedzīvotājiem, kuri norēķinās par siltumenerģiju skaidrā naudā) netiks uzrēķināti soda procenti par marta maksājumu.

Maksājumus par siltumenerģiju skaidrā naudā no 10.04.2020. var veikt veikalos Maxima visā Latvijā, kā arī Balvos, Bērzpils ielā 15.

Ja radušās finansiālas pagaidu grūtības siltumenerģijas rēķinu nomaksai, lūgums savlaicīgi vērsties A/S “Balvu Enerģija” ar iesniegumu maksājumu sadalīt vai atlikt uz laiku, izmantojot e-pastu:

iŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz 64522682.

Lai samazinātu rēķinu skaitu, kuri iedzīvotājiem tiek piegādāti papīra veidā, lūgums tiem, kas to vēl nav izdarījuši, būt atsaucīgiem un atsūtīt uz A/S “Balvu Enerģija” e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. piekrišanu saņemt rēķinu uz savu e-pasta adresi, norādot rēķina numuru vai/un dzīvokļa adresi, par kuru tiks piestādīts rēķins. Tuvākajā laikā tiks lemts jautājums par papīra formāta rēķina izsniegšanu kā maksas pakalpojumu.

Visu jautājumu noskaidrošanai nepieciešamības gadījumā sazināties:

  • rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
  • zvanot uz 64522682, 64522614, 64522783.

Pateicamies par sapratni,
A/S “Balvu Enerģija”