Šodien norisinājies seminārs esošajiem un topošajiem Ziemeļlatgales uzņēmējiem

Kategorija: Not just books
Otrdiena, 11 Augusts 2020
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 28 Augusts 2020 11:31

logo

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Balvu novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli. Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu

Šodien Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra konferenču zālē pulksten trijos noslēdzās seminārs “E-komercijas tirdzniecības platformas” esošajiem un topošajiem Ziemeļlatgales uzņēmējiem. To kopumā apmeklēja  20 topošie un esošie mazie, vidējie Ziemeļlatgales uzņēmēji bez iepriekšējas pieredzes par tirgošanās iespējām internetā.

Semināru vadīja lektors ar plašu pieredzi darbā ar populārākajām e-komercijas tirdzniecības platformām, print on demand projektiem uz Etsy platformas, Ēriks Zvaigzne, Mediapark Latvija.

Semināra mērķis bija sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas sava veikala izveidei “ETSY” platformā topošajiem un esošajiem maziem un vidējiem Ziemeļlatgales uzņēmējiem.

Seminārs norisinājās bez maksas  un tika finansēts no Balvu novada pašvaldības dalības pārrobežu projektā “Not just books” (Ne tikai grāmatas – bibliotēkas uzņēmējdarbības veicināšanai), projekta numurs LV-RU- 010.

Jau rīt 12. augustā no plkst. 10:00 līdz 15:00 esošajiem un topošajiem Ziemeļlatgales uzņēmējiem būs vēl viena iespēja piedalīties seminārā par digitālo mārketingu un sociālajām platformām biznesam, kurš norisināsies arī Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra konferenču zālē , Vidzemes ielā 2B, Balvos.

To vadīs lektors: Tomass Roze, Mediapark Latvija – pieredzējis e-komercijas un digitālā mārketinga specialists - praktiķis, kurš palīdz atrast efektīvu risinājumu maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā ar savu zīmolu sasniegt mērķauditoriju un palielināt pārdošanas rezultātus neliela budžeta ietvaros.

Arī šis seminārs būs bez maksas – finansēts no Balvu novada pašvaldības dalības pārrobežu projektā “Not just books” (Ne tikai grāmatas – bibliotēkas uzņēmējdarbības veicināšanai), projekta numurs LV-RU- 010.

Uz tikšanos jau rīt- Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā!

etsy-1.jpgetsy-2.jpgetsy-3.jpgetsy-5.jpgetsy-7.jpg