Projekta ietvaros tiek aicināti uzņēmēji dalīties ar savu uzņēmējdarbības stāstu

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Otrdiena, 15 Decembris 2020
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 15 Decembris 2020 17:10

cover bly mod 861e5

Projekts BELIKEYOU Storytelling on Entrepreneur Role Models for Young Europeans’’
Tiek realizēts 2020.gada 1. septembris – 2021.gada 31. augusts.
Programma: Erasmus+, Stratēģiskā partnerība inovāciju projekts skolu sektorā.

Projekta ideja ir veidot pozitīvu komunikāciju par skolēnu uzņēmējdarbības iespējām Eiropā, caur uzņēmēju stāstiem dažādās valstīs izmantojot digitālo un jauno tehnoloģiju iespējas.

Galvenais jautājums, uz kuru vēlas atbildēt projekts, ir tas, kā mēs varam veicināt uzņēmējdarbību kā daļu no jauno eiropiešu kultūras, kad viņi satiekot uzņēmēju, sākt domāt, ka skolēni vēlas būt līdzīgi viņiem. Mēs vēlētos, lai vairāk jauniešu teiktu: jā, es gribu būt līdzīgs Jums! Projekta “BE LIKE YOU” mērķis ir izstrādāt novatoriska digitālo stāstījumu programmu, kura pamatā ir uzņēmējdarbības paraugmodelis, lai veicinātu jauniešu uzņēmējdarbības kultūru Eiropā. Projektu realizē sekojošas organizācijas no dažādām Eiropas Savienības valstīm - ARTES (Itālija), Raibais kaķis (Latvija), 4 EPAL KAVALAS (Grieķija), Fundacja Na Rzecz Integracji Srodowiska Akademickiego Miasta Poznania „Jeden Uniwersytet" (Polija), Colegiul economic ion ghica (Romania), Asociacion Cultural Integra (Spānija).

Projekta sākuma stadijā ir paredzēts izstrādāt pētījumu, kura ietvaros tiks noskaidrots, kas palīdz skolēniem, kā paraugmodeli, izvēlēties uzņēmēju, tādējādi veicinot uzņēmējdarbības kompetenci jau skolas solā. Balstoties uz pētījuma rezultātiem projektā tiks izstrādāta programma, kur pamatelements būs digitālo stāstu stāstīšanas metodoloģiju, un programmas ietvaros skolēni veidos digitālo stāstījumu par uzņēmēju. Pēc programmas izveides būs paredzēta apmācība Spānijā, kur topošie apmācību vadītājiem būs iespēja iepazīties ar programmu un pēc atgriešanās no apmācībām realizēt to vietējā skolā. Projekta noslēgumā ir paredzēts noslēguma pasākums, kur pārējiem interesentiem būs iespēja iepazīties ar projekta realizēšanas laikā izveidotajiem materiāliem un izveidotās programmas rezultātiem.

Projekta realizācijas laikā vēlamies sadarboties ar skolām, kurās mācās skolēni no 16-19 gadiem un ieinteresētiem uzņēmējiem, kuri ir gatavi pastāstīt savu uzņēmējdarbības stāstu. Interesenti var sazināties rakstot uz biedrības „Raibais kaķis” e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai arī sazināties ar mums Facebookā (https://www.facebook.com/raibais).

Sergejs Andrejevs
Biedrības „Raibais kaķis”
Valdes priekšsēdētājs

Eiropas Komisijas atbalsts šīs publikācijas sagatavošanai nav uzskatāms par satura apstiprinājumu, kas atspoguļo tikai autoru viedokļus, un Komisija nevar būt atbildīga par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei