Stacijas skolas skolēni talko

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 11 maijs 2021
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 11 maijs 2021 11:43

Nu jau otro gadu vislatvijas Lielā talka nenotiek parastā formātā. Tomēr daļa Stacijas pamatskolas skolēnu atsaucās talkošanas akcijai ar saukli “Par zaļu Latviju – visi kopā, bet katrs atsevišķi!”. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojums, skolēni darīja labos darbus pa vienam vai kopā ar saviem ģimenes locekļiem. Jaunākajiem talciniekiem vispiemērotākais darbiņš- atkritumu vākšana. Katrs strādāja tuvāk savai dzīvesvietai - bijušā dzelzceļa teritorijā, ceļu Kubuli- Vīksna, Kubuli – Balvi posmos, Stacijas skolas apkārtnē. Skumji, bet izmesto atkritumu daudzums ceļmalās katru pavasari nemazinās. Un atkārtoti secinām, ka pie atkritumu savākšanas vairāk strādā bērni, bet pie mēslošanas vairāk vainojami pieaugušie. To pierāda atrasto atkritumu čupu un izmesto maisu saturs.

Kad pienāks tas laiks, kad iemācīsimies, ka pats galvenais ir nevis atkritumus šķirot un pārstrādāt, bet vienkārši tos neradīt?

Skolēni cītīgi sakārto apkārtni.jpgStacijas skolas skolēni talko arī pie ceļmalām.jpgStacijas skolas skolēni čakli talko.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei