Noslēdzies mācību gads Balvu Mūzikas skolā

Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Piektdiena, 11 Jūnijs 2021
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 Jūnijs 2021 11:47

Balvu Mūzikas skolas absolventi

Balvu Mūzikas skolā noslēdzies mācību gads – tik savāds un neierasts. Klusāks kā jebkad. Izpalikuši tik ierastie un sen jau par tradīciju kļuvušie koncerti baznīcās un Balvu Sakrālās kultūras centrā. Valstī tika atcelti visi klātienes konkursi, kas lielai daļai audzēkņu bija motivācijas avots censties un darīt. Neraugoties uz šo kluso un pavisam nemuzikālo laiku, izmēģinājām, kā tas ir – piedalīties konkursos attālināti. Izdevās!

Kora klases skolotājas Lindas Vītolas audzēkņi ar videoierakstu palīdzību piedalījās konkursā “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”, kur sīvas konkurences apstākļos izcīnīja četras godalgotas vietas. Jāpiebilst, ka šajā konkursā Latgales novadu pārstāvēja viena Rēzeknes Mūzikas skolas audzēkne un seši Balvu Mūzikas skolas audzēkņi. 2.klases audzēknis Mārcis Poševs izcīnīja 2.vietu, bet Patrīcija Ķirsone (5.klase), Markuss Mednis (7.klase) un Angelīna Krivošejeva (7.klase) ieguva diplomus par 3.vietu.

Mācību gada nogalē attālinātu XXVI Latvijas mūzikas skolu audzēkņu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursu rīkoja biedrība “Latvijas jauniešu pūtēju orķestris”, kurā piedalījās divi skolotāja Egona Salmaņa audzēkņi. Arī šeit lauri neizpalika – 7.saksofona klases audzēkne Megija Kriviša izcīnīja 3.vietu, bet 6.trompetes klases audzēknis Jānis Bikaviņš kļuva par konkursa diplomandu. Abu audzēkņu koncertmeistars ir Viktors Bormanis.

Pateicoties ļoti labvēlīgajiem laika apstākļiem, mums paveicās noorganizēt lielisku absolventu izlaidumu. Ievērojot saistībā ar Covid-19 nepieciešamos piesardzības pasākumus, izlaidums tomēr bija bezgala sirsnīgs un ļoti muzikāls. 20 audzēkņi saņēma apliecības par profesionālās ievirzes izglītību. Zināšanas, instrumenta spēles māksla, kas apgūta mūzikas skolā, noteikti noderēs turpmākajā dzīvē.

Cerībā, ka nākošais mācību gads ne tikai notiks klātienē, atjaunojot smalkās un tik ļoti nepieciešamās saiknes starp audzēkņiem un skolotājiem, novēlēsim skaistas, siltas, veselīgas vasaras brīvdienas un sirsnīgu, darbīgu, ļoti veiksmīgu un mūzikas pieskandinātu nākošo mācību gadu!

Balvu Mūzikas skolas absolventi8.klavieru klases absolvente Sofia Buzijana Balvu Mūzikas skolas izlaiduma koncertā

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei