Vingro-esi vesels!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 14 Oktobris 2021
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 14 Oktobris 2021 16:48

 Projekta ietvaros "Vingro-esi vesels!" PII Sienāzītis aktivitātes.

Sienāzēni šai rudenīgi saulainajā dienā   devās  katrs uz  savu  laukumu, lai iesildītos lielajai sporta meistarklases dienai ,,Vingro-esi vesels”. Kopā ar enerģisko, atraktīvo, smaidīgo pasniedzēju Ilutu Baluli.

,,Ķipariņi’’ lasīja un meta krāsainās koku rotas, sajūsmā krita lielajās lapu kaudzēs.

,,Podziņas”, kas ir paši mazākie audzēkņi, sajūsmā par redzēto, vicināja savas rociņas, kuri izskatījās pēc  putniņiem, kuri dosies uz siltajām zemēm.

,,Sauleszaķēni” kopā ar Rudens vīriņu kāpa peļķēs, lēca tām pāri un priecājās par katru pārsteigumu, ko dāvāja šī spotiskā diena.

,,Rūķīši” centās savā laukumā pārvārēt interesantās,košās šķēršļu joslas.

,,Putniņi’’ sildīties  devās ar hantelēm rokās, mācoties pareizi elpot, izpildot dažādos vingrinājumus.

,,Pūcītes” devās uz pilsētas parku, lai piedalītos skolotāju organizētajās  stafetēs.

,,Bitītes”, kā jau paši lielākie mūsu audzēkņi, iepriecināja un iedzīvināja sportisko atmosfēru, noslēgumā uzrīkojot varenu, krāsainu, muzikālu svētku salūtu no dabas veltēm, savukārt Rudens vīriņš aktīvos, dzīvespriecīgos sienāzēnus iepriecināja  ar dažnedažādiem  veselīgiemn un ar vitamīniem bagātiem našķiem.

Projekta logo PII SienāzītisInformāciju sagatavoja: Mūzikas skolotāja I.Tihomirova

Sienāzēnu sportiskās aktivitātes. Sienāzēnu sporta meistarklases diena ,,Vingro-esi vesels”. Mazo audzēkņu sportiskās aktivitātes svaigā gaisā. Rudens vīriņš izklaidē mazos Sienāzēnus. Lielā sporta meistarklases diena ,,Vingro-esi vesels”Mazie audzēkņi iesildās vingrojot.


AdmirorGallery 5.2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.