Stacijas pamatskolas skolēni skatās  "PERFORācijas” izrādi

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 25 maijs 2021
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 Oktobris 2021 11:55

Stacijas pamatskola.Turpinot  izmantot projekta “Latvijas skolas soma” iespējas, 25.maijā Stacijas pamatskolas un Vīksnas filiāles 1.- 4.klašu skolēni, šoreiz pie saviem viedtālruņu vai datoru ekrāniem nevis piedalījas kādā no kārtējām tiešsaistes stundām,  bet gan vēroja teātra izrādi. Biedrība "PERFORācija" piedāvāja izrādi “Vol.1 ANTIŅŠ” - virtuālu mājas piedzīvojumu bērniem pēc Raiņa lugas "Zelta zirgs" motīviem.

Izrāde skolēnos izraisīja pozitīvas emocijas un prieku. Viena aktiera teātra izrāde mācīja skolēniem būt pozitīviem un, lai sasniegtu mērķi ir jādarbojas. Izrāde saņēmusi "Spēlmaņu nakts 2019/2020" bērnu žūrijas balvu kā "Labākā izrāde bērniem", kā arī izrādes aktieris Rihards Zelezņevs par lomu šajā izrādē tika titulēts, kā "Gada jaunais skatuves mākslinieks". Izrāde tika nominēta arī kategorijā "Gada notikums virtuālajā vidē".

Raiņa lugas galvenais vēstījums – Dots devējam atdodas. Skatoties izrādi, skolēniem bija iespēja mācīties, kā stāstot iesaistīt apkārtesošos sadzīves priekšmetus, lai pastiprinātu stāstā attaisnotos notikumus. Aktieris uzrunāja skatītājus, liekot skolēniem it kā iesaistīties teātra izrādē. Skolēniem bija iespēja mācīties, kā interesanti var veidot video, kas sasaucās ar tehnoloģiju un dizains mācību jomu.

Logo.

Informācija, foto: Inese Karpa, Stacijas pamatskolas sākumskolas skolotāja

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei