Mācību gada noslēgums Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 31 maijs 2021
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 29 Oktobris 2021 13:42

Stacijas pamatskolas mācību gada noslēgums.2020./2021.mācību gads bijis neparasts - ar jauniem izaicinājumiem, pārbaudījumiem, emociju un nervu sasprindzinājumiem, sava veida priekiem un īpašiem pārdzīvojumie. Tas iegājis vēsturē kā attālināto mācību gads, kad pastiprināti apguvām informācijas tehnoloģijas, pašvadītu mācību procesu, bet gandrīz vai aizmirsām, kā skolā skan bērnu čalas, mīļais “Labrīt!”. Neierasti mācījāmies sadarboties, runāt Zoomā klases stundās par savām emocijā, ekrānos ne tikai piedalījāmies mācību stundās, bet skatījāmies arī koncertus un teātra izrādes.

31.maijā un 1.jūnijā, atbilstoši valstī notektajā kārtībā un ievērojot epidemioloģiskos noteikumus, Stacijas pamatskolas skolēni tikās ar saviem audzinātājiem āra nodarbībās, lai satiktos, pārrunātu, izvērtētu pavadīto mācību gadu un uzmundrinātu priekšā esošajām brīvdienām.

Skolēni saņēma savu mācību gada “algu”- liecību, bet ne tikai. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, gana liels skolēnu pulks ir saucami par īpaši čakliem, apzinīgiem un centīgiem. Apkopojot visus rezultātus, skolas gods aizstāvēts dažādos konkursos, viktorīnās, mācību priekšmetu olimpiadēs ne tikai satrpnovadu, bet arī valsts līmenī. (Skatīt pielikumā.)

Atbilstoši sasniegumiem, skolēni saņēma diplomus un piemiņas balvas gan mācību jomā, gan sportā, un Ekoprogrammas ietvaros. Neizpalika arī īpašais pārsteigums. Skolas ilggadējais sponsors A.Kozlovskis nav savu dzimto Stacijas pamatskolu aizmirsis arī šinī pavasarī. Atbilstoši Skolas skolēnu motivēšanas – apbalvošanas kārtībai, skolēni, kas mācījušies ne zemāk par 7 ballēm, saņēma naudas prēmijas.

Es lepojos, ka Stacijas pamatskolas skolēnu vidū ir “mūsu mazie lepnumiņi”, kas ceļ godā ne tikai savu skolu, bet iepriecina arī savu ģimeni. Es ticu, ka šādi nelieli skolas sasniegumi noteikti izaugs par lieliem dzīves mērķu sasniegumiem. Paldies visiem, kas mācījās, kas mācīja, kas atbalstīja! Mums nevienam nebija viegli, bet mums izdevās!

Saulainu, veselīgu, iespaidiem bagātu vasaru!

SKOLĒNU SASNIEGUMI

Informācija: Ruta Bukša, Stacijas pamatskolas direktore

Atbilstoši sasniegumiem, skolēni saņēma diplomus un piemiņas balvas gan mācību jomā, gan sportā, un Ekoprogrammas ietvaros.Atbilstoši sasniegumiem, skolēni saņēma diplomus un piemiņas balvas gan mācību jomā, gan sportā, un Ekoprogrammas ietvaros.Atbilstoši sasniegumiem, skolēni saņēma diplomus un piemiņas balvas gan mācību jomā, gan sportā, un Ekoprogrammas ietvaros.Skolēni saņēma savu mācību gada “algu”- liecību, bet ne tikai. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, gana liels skolēnu pulks ir saucami par īpaši čakliem, apzinīgiem un centīgiem.Skolēni saņēma savu mācību gada “algu”- liecību, bet ne tikai. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, gana liels skolēnu pulks ir saucami par īpaši čakliem, apzinīgiem un centīgiem.Skolēni saņēma savu mācību gada “algu”- liecību, bet ne tikai. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, gana liels skolēnu pulks ir saucami par īpaši čakliem, apzinīgiem un centīgiem.31.maijā un 1.jūnijā, atbilstoši valstī notektajā kārtībā un ievērojot epidemioloģiskos noteikumus, Stacijas pamatskolas skolēni tikās ar saviem audzinātājiem āra nodarbībās, lai satiktos, pārrunātu, izvērtētu pavadīto mācību gadu un uzmundrinātu priekšā esošajām brīvdienām.31.maijā un 1.jūnijā, atbilstoši valstī notektajā kārtībā un ievērojot epidemioloģiskos noteikumus, Stacijas pamatskolas skolēni tikās ar saviem audzinātājiem āra nodarbībās, lai satiktos, pārrunātu, izvērtētu pavadīto mācību gadu un uzmundrinātu priekšā esošajām brīvdienām.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei