2020./2021. m.g izlaidums Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Sestdiena, 12 Jūnijs 2021
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 29 Oktobris 2021 13:38

Stacijas pamatskolas izlaidums.

2021.gada 12.jūnijā Stacijas skolā svētku diena- 9.klases izlaidums. Dzīvē viss mainījies...skolā “Pēdējā zvana svētki” no sirsnīgiem skolas biedru apsveikšanas svētkiem pārtapa par īsu aktivitāti tikai kopā ar 8.klases draugiem,   eksāmeni pārtapa par diagnosticējošiem darbiem, plašais izlaidums ar ziedu klēpjiem un  bučām pārtapa par kopā būšanu tikai pašiem tuvākajiem.

Šogad Stacijas pamatskolu absolvēja 12 absolventi- jauni, skaisti, zinoši, radoši, aktīvi. Katrs no viņiem saņēma raksturojuma un tālākā ceļa vēlējumus no 8.klases skolas biedriem. Klātesošos sveica Balvu novada Izglītības , kultūras un sporta pārvaldes vadītāja I.Kaļva. Appusēji apsveikumi svētkos tika veltīti absolventiem un šīs klases audzinātājām- sākumskolā 1.-4.klasēs Inesei Karpai un 5.-9.klasēs Rutai Bukšai.

Skola lepojās ar šī gada absolventiem- “Zelta liecību” īpašniekiem- Zani Keišu un Andri Žvirbli, kuri saņēma arī Balvu novada Izglītības , kultūras un sporta pārvaldes Pateicības. Prieks par Kristiānu Medni un  Vitāliju Dmitrijevu, kuru 9.klases sekmju izrakstā arī ir tikai optimālas un teicamas sekmes.

Uz zemes dzīvojam gadu simtiem, caur mūžiem laiks steidzas

Cilvēks mācās sapņot nomodā, pamostas neziņā...

Cilvēks mācās elpot citādāk

Līdz sapnis piepildās

Lai piepildās 12 sapņi, kas šodien tiek sapņoti, lai nākotnē būtu prieks atcerēties skolas gadus, lepoties ar sasniegto un justos laimīgi!

Informācija: Stacijas pamatskolas 9.klases audzinātāja

2021.gada 12.jūnijā Stacijas skolā svētku diena- 9.klases izlaidums.Šogad Stacijas pamatskolu absolvēja 12 absolventi- jauni, skaisti, zinoši, radoši, aktīvi.Šogad Stacijas pamatskolu absolvēja 12 absolventi- jauni, skaisti, zinoši, radoši, aktīvi.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei