Informācija par Ziemeļlatgales Sporta centru

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Ceturtdiena, 27 Janvāris 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 Marts 2022 16:38

Ziemeļlatgales sporta centra mērķis ir īstenot pašvaldības funkciju sporta jomā, veicināt aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida paradumus Balvu novada administratīvajā teritorijā.

ZIEMEĻLATGALES SPORTA CENTRS

Oficiālā iestādes e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Vadītājs Arnis Voika

28080738

29432008

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lietvede Velta Sprudzāne 26598824 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Pēteris Vancāns 27824570 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Ervīns Veļķers 26337477 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Jānis Melnis 23996599 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Kaspars Usāns 28934650 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Jānis Rakstiņš 26187668 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Jānis Zakarīts 29205760 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Romualds Kokorevičs 26460512
Sporta organizatoru pārraudzības pagasti
Šķilbēnu, Briežuciema, Baltinavas  pagasti Pēteris Vancāns
Medņevas, Susāju pagasti, Viļakas pilsēta Ervīns Veļķers
Bērzpils, Lazdukalna un Rugāju pagasti Jānis Rakstiņš
Lazdulejas, Bērzkalnes, Balvu pagasti un Balvu pilsēta Kaspars Usāns
Krišjāņu, Vectilžas un Tilžas pagasti Jānis Melnis
Kupravas, Vīksnas un Kubulu pagasti Jānis Zakarīts
Vecumu un Žīguru pagasti Romualds Kokorevičs

DOKUMENTI 
Iestādes nolikums