Informācija par SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” iecerēm un šī gada plāniem

Kategorija: SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”
Ceturtdiena, 17 Februāris 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 Februāris 2022 18:42

Pediatra konsultācijas2022. gads gaidāms kā attīstības gads. Tuvākais no notikumiem – dzemdību nodaļas kapitālais remonts. Izaicinājums gan mums kā vadībai, gan arī nodaļas kolektīvam. Būs uz laiku, iespējams, kādas neērtības, taču cenšamies sakārtot visu tā, lai nodaļas funkcijas netiktu traucētas. Mēs esam par dzemdību nodaļas profilu Balvu slimnīcā, tādēļ gribam, lai ir gan estētiski skaisti, gan arī funkcionāli.

Ir uzsāktas bērnu aprūpes centra izveides iestrādnes, ko plānojam ieviest sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Plānojam Gulbenes slimnīcā sniegtā pakalpojuma klāsta paplašināšanu - terapija, neiroloģija, OVP (obligātās veselības pārbaudes) komisijas ambulatori, rehabilitācijas pakalpojumu papildinājums (klāt pie esošajiem speciālistiem: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, fizioterapeita, audiologopēda, atjaunojot arī fizikālā medicīnas kabineta pieejamību).

Lielais notikums, kuru gaidām, ir vides objekta “Dejojošie eņģeļi” atklāšana, kas šogad 24.augustā notiks no jau otrās "Pateicības dienas" ietvaros pie Gulbenes slimnīcas. Vēlamies radīt ne tikai vides objektu kā tādu, bet arī iedzīvināt ārstnieciskās ainavas ideju, kas ir svarīgi ne tikai personālam, pacientiem, bet arī ikvienam iedzīvotājam. Būs par vienu skaistāku vietu Gulbenes teritorijā vairāk.

Taču šis viss nav iedomājams arī bez medicīnas personāla. Slimnīcu apvienība ir arī atbalsts medicīnas studentiem, rezidentiem ar stipendijām, prakses un jaunām darba vietām. Tādēļ no jauna plānojam arī ieviest personāla mentoringa programmu, jo izjūtam nepieciešamību sekmīgāk uzņemt jaunos kolēģus kolektīvā.

Informācija: valdes locekle Marika Jermašviča

INFORMĀCIJAI

Aicinām ziņot, ja jāatliek vizīte pie speciālista vai uz izmeklējumu!

Laikā, kad Covid-19 vīrusinfekcija vēl arvien ir izplatībā, vēršamies pie ambulatorajiem pacientiem! Ja ir saņemts fakts par Covid-19 pozitīvu gadījumu, taču ir pieraksts pie kāda no speciālistiem vai uz izmeklējumu, lūgums par to informēt poliklīnikas reģistratūras darbinieku un pieraksts tiks pārcelts. Prioritāri, bez atkārtotas gaidīšanas rindā! Sazināsimies, tiklīdz būs brīvs pieraksts.

PAR PEDIATRA PIEŅEMŠANĀM – PAPILDUS DIENAS UN LAIKI – GULBENĒ

Papildus laiki pediatra pieņemšanām Gulbenes poliklīnikā, kas ietver arī Covid-19 vīrusinfekcijas apstiprinātu bērnu konsultēšanu gan saistībā ar sūdzībām, ko radījusi Covid-19 infekcija, gan arī citiem veselības traucējumiem, kamēr bērns ir Covid pozitīvs.

no plkst. 13.00-15.00 pieņemšana bērniem bez aizdomām par Covid infekciju

no plkst. 15.00-16.00 bērniem ar apstiprinātu Covid infekciju

no plkst. 13.00-14.00 bez Covid-19;

no plkst. 14.00-16.00 ar Covid-19.

Piesakoties norādīt, ka bērns ir Covid-19 inficēts.

Covid pacientu laikā var griezties ne tikai sakarā ar sūdzībām kas saistītas ar Covid infekciju, bet arī citiem veselības traucējumiem, ja konsultācija nepieciešama, kamēr bērns ir pozitīvs.

Covid-19 apstiprināti bērni neiet uz reģistratūru, bet savam vizītes laikam izmanto Gulbenes slimnīcas ieeju, kas ir uzreiz no Brīvības ielas puses (iebraukšana slimnīcas teritorijā).

Bgsa top vides objekts

Lielais notikums, kas tiek gaidīts, ir vides objekta “Dejojošie eņģeļi” atklāšana, kas šogad 24.augustā notiks no jau otrās "Pateicības dienas" ietvaros pie Gulbenes slimnīcas.

Pacientu ievērībai!