Diskusijas “ESi NĀKOTNE” atbalsta mājā “Brīvupes”

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Ceturtdiena, 10 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 Marts 2022 16:55

No 2022. gada 21. janvāra Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem un ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu īsteno klātienes diskusijas “ESi NĀKOTNE” 20 Latvijas vietās, kurās aicina dalībniekus dalīties ar savu redzējumu par nākotnes Eiropu un savu lomu tajā. Diskusiju mērķis ir iesaistīt pēc iespējas daudzveidīgākas cilvēku grupas un pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešus. Diskusijas kalpo kā platforma, kurā izteikt savu viedokli, priekšlikumus un virzīt tos tālāk. Tā kā 2022. gads tiek atzīmēts kā Eiropas Jaunatnes gads, tad šis diskusiju cikls paver iespēju arī jauniešiem tikt sadzirdētiem un līdzdarboties Eiropas nākotnes veidošanā.

6.marts bija diena, kad aktivitāte notika Balvu novadā, Tutinavā atbalsta mājā “Brīvupes”, kurā pulcējās aktīvie vietējās kopienas jaunieši. Pasākuma moderatore Agnese Kaša aicināja klātesošos iepazīties un kopīgi iesildīties aktivitātes gaitai, jo tikšanās notika brīvā daba. Klātesošie dalībnieki apvienojās trīs interešu grupās – veselība, izglītība un digitālā transformācija.

Dalībnieku diskusijas izvērtās ļoti radošas un konstruktīvas, jo dalībnieki pārstāvēja dažādas jomas un dalībnieku vecuma amplitūda bija plaša.

Klātesošo viedokļi tiek apkopoti un tiks ņemti vērā veidojot Eiropas attīstības plānu.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei