Līga Kozlovska un Sarmīte Pužule saņem Valsts apbalvojumu; pasniegti arī 2021. gadā saņemtie apbalvojumi

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 05 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 09 maijs 2022 12:15

Pasniegti Valsts augstākie apbalvojumi Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas veltītajā svinīgajā ceremonijā Latvijas Valsts prezidents Egils Levits pasniedza augstākos valsts apbalvojumus cilvēkiem, kuri ar savu darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. 3. maijā Rīgas pilī notika arī 2021. gadā piešķirto valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija. Apbalvojumus saņēma arī cilvēki no Balvu novada. 

Kozlovska

Ģimenes ārste, Balvu pilsētas “Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakses” vadītāja, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska tika iecelta par Atzinības krusta komandieri.

Puzule

Balvu slimnīcas Covid-19 nodaļas ārste, pneimonoloģe, alergoloģe, kardioloģe Sarmīte Pužule iecelta par Atzinības krusta virsnieku.

Guntars Bartkevičs

Par nesavtīgo ieguldījumu lauksaimniecības attīstībā un lauku vides kopšanā, par Atzinības krusta komandieri iecelts Guntars Bartkevičs, Baltinavas pagasta lauksaimnieks, zemnieku saimniecību “Amatnieki” un “Riekstiņi” vadītājs.

Ulriks Pozņaks

Par Atzinības krusta kavalieri iecelts Ulriks Pozņaks, Balvu novada sporta skolu skolotājs un sporta treneris. Par mūža ieguldījumu sporta un izglītības darbā un skolu jauniešu nacionāli patriotiskajā audzināšanā.

Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei