Balvu novada vadības, pagastu un pilsētu pārvalžu vadītāju sanāksme Baltinavā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 17 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 26 maijs 2022 15:22

Tikšanās Baltinavā16. maijā Baltinavas Kultūras namā tikās Balvu novada vadība, pagastu un pilsētu pārvalžu vadītāji, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pilsētās un pagastos.

Ar skanīgiem priekšnesumiem ciemiņus sveica Baltinavas vidusskolas ansamblis “Vērmelīte” (vadītāja Aija Nagle). Pēc nelielas Baltinavas pagasta prezentācijas, Balvu novada domes vadība aicināja pilsētu un pagastu pārvalžu vadītājus aprunāties par aktuālajiem jautājumiem - teritoriju sakopšanu, pakalpojumu līgumu slēgšanu, skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumiem, kapsētu apsaimniekošanu un ar to saistītajiem jautājumiem.

Tikšanās dalībnieki viesojās arī Baltinavas vidusskolā, kur apskatīja pirmsskolas telpas, sporta halli un klases. Muzikālu sveicienu viesiem sagādāja Baltinavas vidusskolas 2.-3. klašu vokālā ansambļa (vadītāja Aija Nagle) dalībnieki. Par aktualitātēm vidusskolā informēja Baltinavas vidusskolas direktors Imants Slišāns.

Sanāksmes dalībnieki apmeklēja zemnieku saimniecības “Amatnieki”, “Riekstiņi” un SIA “Grano E”. Saimniecību īpašnieks Guntars Bartkevičs un agronoms Elvis Bartkevičs, ekskursijā pa saimniecību ēkām, iepazīstināja ar lauksaimniecisko ražošanu. Kā informēja Guntars Bartkevičs, tad saimniecības savu darbību uzsāka vien ar piecu hektāru apsaimniekošanu, taču 30 gadus pēc saimnieciskās darbības uzsākšanas, nu jau tiek apsaimniekoti gandrīz 4300 ha.

Baltinavas muzejā tikšanās dalībniekus uzņēma muzeja darbinieces, kuras iepazīstināja ar apskatāmajām izstādēm - Valda Orlava sprēslīcu kolekciju, Tilžas pagasta rokdarbnieku darbu izstādi, "Masļenku traģēdija - Latvijas traģēdija, 1940. gada 15. jūnijs", kā arī ar izstādi -  "Baltinaviešu tautas tērps cauri laiku lokiem".

Sanāksmes noslēgumā Baltinavas sieviešu biedrība “Vaivariņi” viesus cienāja ar uz ugunskura vārītu zupu.

Tikšanās Baltinavā  Tikšanās Baltinavā

Vairāk foto no tikšanās skatīt ŠEIT.

 Informāciju sagatavoja, foto: Madara Siliņa

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei