2022. gada 25. maijs - LNB Skaļās lasīšanas konkursa Balvu reģionālais fināls

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 30 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 07 Jūnijs 2022 09:18

Skaļās lasīšanas konkursa fināls BalvosPavasarīgā un saulainā 25. maija rītā Balvu Centrālo bibliotēku piepildīja bērnu čalas. Šeit pulcējās 13 aktīvākie un labākie Balvu, Rekovas, Baltinavas, Tilžas 5.klašu lasītāji, kuri sacentās savā starpā par labāko grāmatas fragmenta lasījumu. Visus pasākuma apmeklētājus ar skanīgām dziesmām priecēja Marija Maslovska – arī aktīva bibliotēkas apmeklētāja. Lai labākie lasītāji tiešām justos kā karaļi, lasīšanai bija paredzēts Karaļa krēsls no Balvu Tautas teātra rekvizītiem.

Žūrijas komisija sastāvēja no 3 cilvēkiem, kuri paši ir draugos ar grāmatu: Maija Laicāne, Balvu pašvaldības kultūras darba speciāliste, Ilona Salmane- Balvu pašvaldības interešu izglītības speciāliste, Lauma Kaļva VPVKAC vadītājaŽūrijas komisija Skaļās lasīšanas sacensību fināla pasākumam Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Balvu reģionu pārstāvēt izvirzīja 1. vietas ieguvēju Rasu Servidovu. Viņa lasīja fragmentu no Margitas Gūtmanes grāmatas “Minkāns”.2. vieta tika piešķirta Dairim Vīcupam par Ilzes Skrastiņas grāmatas “Lieliskā dzīve bez Zoom” lasījumu.Godpilno 3. vietu ieguva Elīza Anča ar Reičelas Renē Rasellas grāmatas “Nikijas dienasgrāmata” lasījumu.
Žūrijas simpātija tika piešķirta Markusam Rušēvicam par Žaumes Kuponsa un Lilianas Furtuņas grāmatas “Uzrodas Flata kungs!” lasījumu.
Sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, viņu vecākiem, skolotājiem un bibliotekāriem par atbalstu dalībnieku sagatavošanā Skaļās lasīšanas sacensībām!

1 vieta Rasa lasa

1. vietas ieguvēja Rasa Servidova.

Informācija: LNB Skaļās lasīšanas sacensības reģionālā kuratore Ligita Pušpure

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei