Satikāmies maijā Briežuciemā

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Trešdiena, 01 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 07 Jūnijs 2022 09:18

Pasākums Briežuciema pagasta vecākajai paaudzeiBriežuciemā vidējā un vecākā paaudze satikšanās prieku izbaudīja pašā ziedonī - 28. maija vakarā.  Pasākums bija par maiju, pavasari, prieku, darbu un draudzību.  Par jaunību, kuru patīkami atcerēties, par dzimto vietu un kopā sanākšanas gandarījumu.

Novadpētniece Valentīna Kaša  pastāstīja un parādīja prezentāciju  par mūsu pagasta  vietvārdu izcelsmi un nozīmi.

Dramatiskais kolektīvs parādīja uzvedumu ‘’Ak tys kolhozs!” Ar labvēlīgu smaidu un humoru kopā ar aktieriem atcerējāmies jaunību, kad , neskatoties ne uz ko, debesis bija augstākas un pat zāle zaļāka! Sen pagātnē kolhozi, tagad ir kooperatīvi un kopienas, bet visu laiku kolektīvos galvenais bija ir un būs sapratne, sadzīvošanas māka un kopēji mērķi.

Priecājāmies par ciemiņiem no Rugājiem - par skanīgo un sirsnīgo kora „Vārpa” koncertu un deju kopas ‘’Junora’’ dejām. Labprāt uzņēmām viņus savā kopienā. Koncertā piedalījās arī Briežuciema folkloras kopas „Soldanī” meitenes un deju grupa ‘’Optimistes”. Smieklus un aplausus izpelnījās Skabas Marijas  sagatavotais monologs par jaunas pensionāres piedzīvojumiem rakstot savu CV jeb dzīves aprakstu.

Jauki, ka vairāki pasākuma apmeklētāji, kuriem ir saknes mūsu pagastā, ieradās no attālām Latvijas vietām.

Līdz rīta gaismai muzicēja  grupa AMMA.  Skanīgi, pozitīvi un lustīgi aizvadījām maija nogales sestdienu. Lai ar tādu pašu sparu rit darbi visiem pasākuma apmeklētājiem! Tiksimies saulgriežu pasākumā!

Informācija: Zita Mežale, Briežuciema tautas nama vadītāja

Foto: Elīna Sadovska, Valentīns Mežals

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei