Izlaidums Balvu PII “Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Otrdiena, 07 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 07 Jūnijs 2022 09:26

4. grupas izlaidums PII PīlādzītisIr atkal uzziedējušas kastaņu sveces.  Balvu pirmsskolas izglītības iestāde “Pīlādzītis” rotājas  pieneņziedu, ceriņziedu drānās, jo ir klāt 2021./2022.m.g. izlaidums.

Šajā mācību gadā iestādi absolvē  43 izglītojamie.

4.grupu absolvē 18 izglītojamie. Grupas skolotājas Inese Puka un Irēna Supe Brokāne ar skolotāju palīgu Līgu Vīksniņu pašiem draudzīgākajiem, gudrākajiem, labākajiem, čaklākajiem, uzmanīgākajiem bērniem novēl:

“Nezaudēt interesi par visu jauno, atrast brīnišķīgus draugus, būt drosmīgiem un pārliecinātiem par sevi dodoties pretī nākotnes izaicinājumiem, lai katrs no Jums būtu laimīgs, spētu piepildīt savus bērnības sapņus!”

Vecākiem novēl:

“Izturību, pacietību un viedumu esot blakus un atbalstot savus bērnus nākamajā dzīves posmā, paldies par atbalstu un sapratni šo gadu garumā!”

9.grupu absolvē 19 izglītojamie. Grupas skolotājas Inese Hmara, Santa Lesniece un Tatjana Magone ar skolotāju palīgu Sandru Pitkeviču bērniem novēl:

“No saules mācies – izlasīt,

No saules mācies  - izrakstīt,

No saules mācies – teikt labrīt,

Ar visām naktīm galā tikt.

No saules mācies  - putnus celt,

No saules mācies  - ziedus vērt,

Un vienmēr kādam palīdzēt.

Lai veiksmīgas un jaunām zināšanām piepildītas skolas gaitas!”

Vecākiem novēl:

“Nepalaidiet to gaišumu un mīļumu, to saikni, ko Jūs esat ielikuši un vienmēr atstājiet vietiņu jaunām cerībām, jaunai laimei un jaunai mīlestībai!”

7. grupu absolvē 6 izglītojamie. Grupas skolotājas Līga Losāne un Linda Keiša ar skolotāju palīgiem Silviju Bukovsku, Raisu Circeni bērniem novēl:

“Laiks pienācis un jāsāk lidot,

Spārni briest un vēju sevī krāj.

Ņemsim līdzi sirdij pašā vidū,

Atmiņas, kas tā kā tauriņš māj.”

Vecākiem novēl:

“Paldies par izturību un sapratni, jo šis laiks arī Jums bija rotaļu, spēļu un mācību laiks kopā ar saviem bērniem, lai izdodas spert vieglus soļus atbildīgākā ceļa posmā  - skolā!”

Pīlādzīša radošā saime, saviem absolventiem novēl neaizmirstamas, piedzīvojumiem bagātas skolas gaitas, jaunus draugus un simtiem iespēju, labākās, savas nākotnes durvis vērt!

Informācija: Vadītāja vietnieks izglītības jomā Ina Aizupe

4.grupas_izlaidums.jpg7.grupas_izlaidums.jpg9.grupas_izlaidums.jpgPII_4.grupas_izlaidums.jpgPII_7.grupas_izlaidums.jpgPII_9.grupas_izlaidums.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei