Ģimeņu sporta spēles pirmsskolas vecuma bērniem, vecākiem un vecvecākiem

Kategorija: Balvu novada projekti
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022 15:57

Ģimeņu sporta spēles2022.gada 10.jūnijā Medņevas pagasta Semenovas ciemā  projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/073 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas pilsētā un apkaimē” realizācijas ietvaros, notika ģimeņu sporta spēles pirmsskolas vecuma bērniem, vecākiem un vecvecākiem.

Rīta pusē uz kopīgu rīta vingrošanu dalībniekus aicināja Viļakas pilsētas Ezis, Vāvere, Lapsa, Bizmārīte un Rūķis. Pēc aktīvas vingrošanas un dejošanas dalībnieki dalījās komandās. Kopā ar Lapsu un Bizmārīti 1-3  gadus veci bērni un  vecāki, devās uz Lapsas pieturu, kur visi kopā veica dažādas sportiskas aktivitātes, zīmēja un aktīvi darbojās.

Savukārt, 4-7 gadus veci bērniem kopā ar vecākiem, lielajiem brāļiem un māsām, kā arī pasaku varoņiem, dalījās komandās.

Dalībnieki veica dažādus uzdevumus  – prāta asināšanai, roku  veiklībai, atjautības uzdevumus un  stafetes. Pasākumā piedalījās un visu darbību vēroja galvenais tiesnesis - treneris Ervīns Veļķeris. Uzvarēja draudzība un pozitīvas emocijas.

Par dalību pasākumā bērni saņēma medaļas un veselīgās augļu sulas, bet vecāki un vecvecāki - diplomus.

Pēc aktivitātēm sekoja cienāšanās ar augļiem un ogām. Vēlāk dalībnieki baudīja prieku piepūšamajās atrakcijās un burbuļu spēlēs.

Paldies visiem par atsaucību!

Teksts: Medņevas PII “Pasaciņa” vadītāja Ilze Brokāne

Foto: personīgais arhīvs

Logo

sporta_speles.jpgsporta_speles1.jpgsporta_speles2.jpgsporta_speles3.jpgsporta_speles4.jpgsporta_speles5.jpgsporta_speles6.jpgsporta_speles7.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei