Balvu novada Bērnu un jauniešu centra nometne “Krāsainā vasara”

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 17 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 17 Jūnijs 2022 14:04

Nometne BBJCBalvu Bērnu un jauniešu centrā no 6.-10.jūnijam norisinājās dienas nometne “Krāsainā vasara”, kurā piedalījās bērni no 9-11 gadu vecumam. Nometnes programma bija veidota balstoties trīs sfēru stiprināšanas pieejā – emocionālās, sociālās un personības. Nometnes mērķis bija, gūstot pieredzi dažādu radošu un praktisku izaicinājumu formā, stiprināt bērnu ticību saviem spēkiem, vēlmi izzināt un motivāciju, pilnveidot bērnu prasmes, dažādot brīvo laiku un veicināt piederības sajūtu.

Nometnes katrai dienai bija sava tēma. Pirmā diena bija nometnes STARTS, kurā bija iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes, tika izstrādāti nometnes noteikumi, veidots krāsains nometnes karogs, spēlētas spēles un notika foto ierentēšanās pa Lāču dārzu. Otrā diena “Mana pilsēta BALVI” bija veltīta Balviem, tajā bija spēle “Kahoot” par Balviem, foto orientēšanās pa Balviem, radošās darbnīcas un noslēgumā Balvu ezers un tā apkārtne no peldošās pirts. Trešā diena “Es vESels” bija vērsta uz veselīga dzīvesveida popularizēšanu, tāpēc sākumā bija radošās darbnīcas, bet pēc tam riteņbraukšana uz rančo “Ozolmājām”, kurā kopā tika nobraukti aptuveni 15 km, kas priekš šāda vecuma bērniem ir sasniegums. Ceturtdiena “Dari PATS” bija mierīgāka, vairāk ar radošajām un aktīvajām darbnīcām, kuras vērstas uz saskarsmes un sadarbības prasmju veicināšanu. Vēlāk devāmies uz Balvu peldbaseinu, kur attīstījām peldēšanas prasmes un labi pavadījām laiku. Nometne noslēdzās ar braucienu uz Viļakas pusi, kur gan izlauzāmies no izlaušanās istabas “Pīci panti”, gan apskatījām Viļakas ezera salu un apguvām supošanas prasmi “Ezertūrē”.

Paldies nometnes skolotājām Gunitai Mincānei, Alīnai Loginai, Ditai Niperei, Līgai Bulei, Inesei Hmarai, Intai Ozolai par interesantajām, aktīvajām un saturīgajām nodarbībām.

Foto skatīt ŠEIT.

Nometnes vadītāja Agnese Puļča

Foto: Agnese Puļča

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei