Aicina darbā struktūrvienības KUPRAVAS BIBLIOTĒKA VADĪTĀJU

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Otrdiena, 28 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 Augusts 2022 10:11

Vakance_Kupravas bibliotēkas vadītājs

Balvu Centrālā bibliotēka (Reģ. Nr. 90009302988) aicina darbā struktūrvienības KUPRAVAS BIBLIOTĒKA vadītāju (profesijas kods 134932) 0,8 amata vieta uz nenoteiktu laiku.

Darba pienākumi​:

 Prasības:

Piedāvājam:

Darba vieta:

Rūpnīcas iela 3, Kuprava, Balvu novads, LV-4582

Balvu Centrālās bibliotēkas struktūrvienība Kupravas bibliotēka

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi “Konkursam uz Kupravas bibliotēkas vadītāja amatu” līdz 2022. gada 6. jūlijam, plkst. 13.00 gaidām Balvu Centrālajā bibliotēkā, Tirgus ielā 7, lietvedībā (2.stāvs) vai parakstītu ar elektronisko parakstu, nosūtītu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Papildu informācija pa tālruni 29218085 (Vita).

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

KONKURSA NOLIKUMS