Balvu novada svētku ietvaros - diena jauniešiem "Zvaigznāja kubs"

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 11 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 Jūlijs 2022 14:28

Zvaigznāja kubs Balvi 2022

Balvu novada svētkos, 15. jūlijā, no plkst.10.00-16.30 Lāča dārzā norisināsies diena jauniešiem  "ZVAIGZNĀJA KUBS". 

“Zvaigznāja kubs” ir radošā platforma, kas visas dienas garumā dod iespēju ikkatram izmēģināt savu talantu. Bērni, jaunieši, kā arī vecāki un citi interesenti ir aicināti piedalīties dziesmu rakstīšanā, grupas "Triānas Parks" mūziķu Agneses Rakovskas un Edgara Viļuma pavadībā var izmēģināt dažādus instrumentus un ielūkoties mūzikas ierakstu studijā. Brīvais mikrofons būs iespēja pirmo reizi uzdrīkstēties un parādīt savu talantu plašākai publikai.

Pasākuma centrā - saruna, tikšanās ar īpašo viesi, kas Balvos būs jaunā DIONA LIEPIŅA.

Sagatavo arī savu jautājumu! Pēc sarunas būs iespējams arī nofotografēties.

Pasākuma “Zvaigznāja kubs” mērķis ir bērnu un jauniešu auditorijai dot ieskatu mūzikas pamatos, piedāvājot diskusijas, meistarklases un brīvo mikrofonu pašizpausmei, lai mūzikā ieinteresētu arī tos, kuriem nav specifiskas izglītības.

Ņemot vērā, ka jauniešu auditorijai paredzēto pasākumu skaits ir salīdzinoši mazs, “Zvaigznāja kubs” īpašu uzsvaru liek uz reģionos dzīvojošo jauniešu uzrunāšanu - ticot, ka mūzika ir universālākā no visām valodām, kas vieno dažādākos cilvēkus.

Sadarbībā ar Lieni Šiliņu, arhitektūras biroju “NOONSOON” vadītāju, ir radīta īpaša pārvietojama “Zvaigznāja kubs” skatuve, kuras iekšienē būs iekārtota ierakstu studija un izdevniecības Zvaigzne ABC bibliotēka, bet ārēji - vides objekts.

Jauniešus no pagastiem aicinām pieteikties pie kultūras namu vadītājiem, organizēsim kopīgu transportu uz, lai nokļūtu uz  pasākumu un pēc tam atpakaļ.

Plašāk ŠEIT!

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei