Balvu novada svētku noslēguma koncerts “Par vasaru, puķēm un mīlestību...”

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 11 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 Jūlijs 2022 14:28

Balvu novada svētki 2022_

Balvu novada svētki noslēgsies 16.jūlijā plkst. 19.30 ar koncertprogrammu “Par vasaru, puķēm un mīlestību...” Balvu pilsētas estrādē.

Programmā apkopotas dziesmas par svarīgāko – par mīlestību, bez kuras košajām krāsām mūsu dzīve nav iedomājama. Īstās krāsas vajadzīgas arī ziediem un vasarai, tālab programmas nosaukums visu to apvieno – gan dziesmas par pieneņu zeltu, gan ābeļu balto ziedēšanu, gan stāstu par ugunssārto mežrozīti. Dziesmas, kas nāk no Latvijas vasarām, lauka puķēm, dārza ziediem un mīlestības.

Atpūtas un vasarīgas mūzikas baudīšanas programma ar Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Ulda Stabulnieka, Borisa Rezņika, Ivara Vīgnera un Valta Pūces dziesmām, kā arī Jāņa Petera, Leona Brieža, Alfrēda Krūkļa, Jāņa Jurkāna, Kaspara Dimitera, Guntara Rača, Pētera Zirnīša, Imanta Ziedoņa un Pētera Brūvera dzeju.

Koncertā piedalīsies dziedātāji - Dainis Skutelis, Ieva Sutugova, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zaharova, Olga Stupiņa un Anita Levša. Instrumentālo pavadījumu nodrošinās muzikālā apvienība - Mārcis Auziņš, Juris Kristons, Mārtiņš Burkevics, Ainis Zavadskis. 

Koncertprogrammas režisors Valdis Pavlovskis. Producents Jānis Kļaviņš.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei