27. un 28. augustā Balvu novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 22 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 Augusts 2022 15:37

mkd 1 2cd9827. un 28. augustā Balvu novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”. Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju un lielo apmeklētāju interesi, arī šovasar rīkojam Mājas kafejnīcu dienas Balvu novadā! 27. un 28. augustā Balvu novada saimnieces un saimnieki būs parūpējušies par  īpašu vasaras svētku noskaņu un gardiem ēdieniem, atverot savu saimniecību durvis, pagalmus, terases, dārzus un ierīkojot tajos improvizētas mājas kafejnīcas ar kultūras programmām, produkcijas tirdziņiem un cita veida aktivitātēm.
Ēdieni, našķi un dzērieni tapuši gan pēc pašu saimnieku radītajām īpašajām  receptēm, gan arī izmantojot senas un pārbaudītas ēdienu gatavošanas  receptes.

Produkciju varēs iegādāties gan baudīšanai uz vietas, gan arī  līdzņemšanai. Aicinām uz breineigu garšu un sajūtu piedzīvojumu Ziemeļlatgalē!

Balvu novadā viesus gaidīs 12 mājas kafejnīcas:
o    “Azote” Balvos;
o    Rančo "Ozolmājas" Balvu pagasta Kārkliniekos;
o    Garšu pietura “Paradīzēs” Bēzkalnes pagasta Brūklājos;
o    Briežuciema seno amatu meistaru tematiskā ciema mājas kafejnīca “Cārmyukša” Briežuciemā;
o    “Zeļčusola” Šķilbēnu pagasta Zeļčos;
o    “Stabļovas ķiploks un medus” Šķilbēnu pagasta Stabļovā;
o    “Rekovas Dzirnavas” Šķilbēnu pagasta Rekovā;
o    “Spāģi” Rugāju pagastā;
o    Garšu sarunas “Ezertūrē” pie Viļakas ezera Viļakā;
o    “Pie Ičas” Bērzpilī, ainaviski tematiskajā parkā aicina Bērzpils pagasta viesmīlīgie ļaudis;
o    “Dīķmalas” Baltinavā;
o    “Škladi” Kubulos.

Plašāk par katras kafejnīcas piedāvājumu varēs uzzināt jau vistuvākajā laikā! Sekojiet līdz informācijai Facebook pasākuma lapā šeit un www.majaskafejnicas.lv .
Ieplāno vasaras nogali Ziemeļlatgalē un dodies ciemos, nobaudīt vietējos labumus!

Kas ir Mājas kafejnīcu diena?
Mājas kafejnīcu dienā pagalmi, dārzi, sētas un citas vietas, kur ikdienā nenotiek ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par vienas dienas kafejnīcām. Interesentiem tiek piedāvāts nogaršot uz vietas tapušu ēdienu, baudīt kultūras programmu un atpūtas un izklaides iespējas. Mājas kafejnīcu dienā varēs paviesoties arī pie ļaudīm, kas ikdienā neuzņem tūristus un nav profesionāli pavāri, bet šoreiz gatavi priecēt viesus ar pašu gatavotiem ēdieniem un viesmīlību, radīt svētku atmosfēru un unikālu piedzīvojumu!


Mājas kafejnīcu dienas organizē   LLTA “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un novadu pašvaldībām-reģionālajiem koordinatoriem visā Latvijā no jūlija līdz oktobrim.

mkd 1 2cd98  mkd 2 9d50bmkd 3 473cemkd 4 221cf


Informāciju sagatavoja:
Ineta Bordāne
Tūrisma organizatore
Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs
29272948, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei