Vectilžas  pagastā sumina šī gada pilngadniekus

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 25 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 Augusts 2022 14:08

Vectilžas pagasta jaunieši  - pilngadnieki22.jūlija vakarā Vectilžas sporta un atpūtas centrā sumināja šī gada pilngadniekus.

Vasara ir brīnišķīgs gadalaiks, taču galvenie svētki vasarā ir jauniešu pilngadības diena, kas jau kļuvusi par tradicionālu. Arī šogad šis pasākums kopā pulcināja krietnu apsveicēju pulku.

Četri jaunieši  Baiba Ziediņa, Karīna Baburina, Anda Priedīte, Raimonds Ozoliņš saņēma draugu, vecāku, pagasta pārvaldes vadītājas apsveikumus un laba vēlējumus. Dziesmas par bērnību, jaunību, vecākiem visiem dāvāja Māra Tihomirova. Vecāku vārdā jauniešus sveica Priedīšu ģimene, kuri novēlēja viņiem nekad neaizmirst dzimtās mājas, lai arī cik tālu jauniešus aizvedīs dzīves taka. Katrs jaunietis tika aicināts parakstīties goda grāmatā, katram tika novēlēts savs laimes pavediens, lai izdotos saskatīt jau esošo laimi, kura paslēpusies jauniešu sirdīs.  Gaviļnieku vecākiem tika dota iespēja paturēt klēpī savus nu jau pieaugušos jauniešus, pirms tie dodas plašajā pasaulē. Mirklis, kurš aizkustināja gan pašus, gan visus klātesošos, bija Margrietiņu valsis.

Mīlēt – tas nozīmē dzīvot. Mīlēt dzīvi kā saldskābu rudzu maizi. Reizēm piedegušu, reizēm ar atlekušu garoziņu. Pašu mīcītu, raudzētu. Ar paslēptu sakasnīti rītdienai. Mīlēt dzīvi, tas nozīmē dzīvot!

Teksts un foto: Maruta Arule, Vectilžas sporta un atpūtas centra vadītāja

FOTO no pasākuma pieejami ŠEIT!

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei