Kubulu pagasta svētki

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Otrdiena, 26 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 Augusts 2022 14:08

dsc 3632 d6e52Sporta spēles Kubulos
22.jūlijā Kubulu pagasta svētku ietvaros notika „Kubulu sporta spēles” dažādās disciplīnās: „Šautriņas”, „Slēpojums”, „Ūdens nesējs” un  „Disku mešana”. Ikvienam bija iespēja pierādīt savu sacensību garu un iegūt gan godalgotas balvas, gan simpātiju balvas.
Pasākuma laikā darbojās arī SIA „Do4Fun” lāzertaga spēle.
Pasākuma noslēgumā notika sporta spēļu apbalvošana un garšīgas zupas baudīšana. Kubulu pagasta pārvalde un Kubulu Kultūras nams pateicas sporta disciplīnu organizatoram Jānim Zakarītim, mednieku un makšķernieku klubam „Kubuli” un Kubulu Kultūras nama garīgo dziesmu ansamblim „Vakarblāzma”  par aktīvu iesaistīšanos un atbalstu Kubulu pagasta svētkos 2022, kā arī ikvienam par pasākuma apmeklējumu un entuziastisko iesaistīšanos sporta spēļu norisē!

Pilngadības svētki „Notver savu gaišo sapni!”

22.jūlijā Kubulu pagasta svētku ietvaros notika arī Pilngadības svētku pasākums „Notver savu gaišo sapni!”, kura laikā tika sumināti šādi gaviļnieki: Amanda Linda Maculeviča, Anastasija Klija, Jānis Ugars, Digna Cibule un Signija Voiciša. Katram gaviļniekam bija sagatavots īpašs sveiciens. Pateicamies par sveicienu sagatavošanu Kubulu Kultūras nama deju kolektīvam „Cielaviņa”, deju studijai „Terpsihora” un Balvu Mūzikas skolai. Pasākuma noslēgumā gaviļniekus sveica un muzikālu koncertu sniedza raidījuma „X-Faktors” fināliste Diona Liepiņa.
Pēc pasākuma svinīgās daļas noslēguma notika balle, kurā muzicēja dziedātājs Nikolajs Puzikovs ar sava repertuāra populārākajām deju dziesmām un DJ Ingars.
Ikvienam gaviļniekam vēlam notvert savus gaišos dzīves sapņus un piepildīt tos!

FOTO no pilngadības svētku pasākuma skatāmi ŠEIT!
FOTO no sporta spēlēm skatāmi ŠEIT!

Teksts: Laura Zujāne
Foto: Inta Kuļša

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei