Starptautisks ERASMUS+ neformālās izglītības apmācību kurss par vides izglītību Balvos

Категория: Balvu novada projekti
12.08.2022
Обновлено: 12.08.2022, 09:26

Logo
LogoNo 21. līdz 27. augustam Balvos norisināsies starptautisks ERASMUS+ neformālās izglītības apmācību kurss par vides izglītību. 

Apmācību kurss ir finansiāli atbalstīts ERASMUS+ programmes ietvaros. Neformālās izglītības apmācību kursa laikā satiksies 24 jaunatnes darbinieki un jaunatnes līderi no tādām valstīm kā Latvijas, Itālijas, Spānijas, Grieķijas, Horvātijas, Ungārijas, Rumānijas un Turcijas.

Septiņu dienu laikā dalībnieki izzinās vides izglītības tēmu, lai paaugstinātu savas kompetences un vēlāk nodotu savas zināšanas, attieksmes un parasmes jauniešiem ar ko viņi strādā. Šo dienu laikā aktivitātes būs sasitītas ar – sevis apzinātību kā daļa no apkārtējās vides, vides ilgspēja, labās prakses apmaiņa, permakultūra, indivīda ietekme uz vidi, iepazīšanās ar dažādām neformālās izglītības aktivitātēm vides izglītības jomā u.c.

Informācija: Sergejs Andrejevs, Biedrība „Raibais kaķis"

Projekts „EDU environmentally„ tika finansēts ar Eiropas Komisijas programmas ERASMUS+ atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo izlietojumu.