Balvu novada administrācija aicina darbā KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU

Категория: Vakances pašvaldībā
12.08.2022
Обновлено: 18.08.2022, 10:16

VakanceBalvu novada administrācija aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu.

Galvenie darba pienākumi:

  • kvalitatīva un efektīva klientu apkalpošana (klātienē, pa tālruni un ar elektroniskā pasta starpniecību), nepieciešamības gadījumā atbalsta sniegšana iesnieguma un citu dokumentu noformēšanā;
  • klientu konsultēšana par pašvaldībā pieejamo pakalpojumu saturu;
  • dokumentu reģistrēšana, tālākas virzības nodrošināšana, izpildes termiņu kontrole.

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • vēlama augstākā vai pirmā līmeņa profesionālā izglītība;
  • zināšanas un vismaz divu gadu praktiskā darba pieredze lietvedībā;
  • teicamas saskarsmes prasmes un pozitīva domāšana;
  • spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos un/vai ierobežotā termiņā un vadīt savas emocijas (paškontrole) stresa situācijās;
  • precizitāte, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un uzņemties atbildību;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;
  • labas prasmes biroja datorprogrammu lietošanā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • darba algu EUR 890 (pirms nodokļu nomaksas).

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu nov., LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2022.gada 24.augusta plkst.15.00. Dokumentus var iesniegt:

Tālrunis uzziņām: 28352399

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.”

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei