Aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu Rugājos (0,5 amata likme) un lietvedi Rugāju pagasta pārvaldē (0,5 amata likme)

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 12 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 Augusts 2022 15:37

VakanceBalvu novada pašvaldība amatu apvienošanas kārtībā aicina darbā Valsts un pašvaldības vienotā klientu centra (turpmāk – VPVKAC) klientu apkalpošanas speciālistu Rugājos uz 0,5 amata likmi un lietvedi Rugāju pagasta pārvaldē uz 0,5 amata likmi.

Prasības pretendentiem (-ēm):
- vispārējā vidējā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība, kas papildināta ar speciālajām zināšanām dokumentu pārvaldības jomā;
- vēlama pieredze lietvedībā un dokumentu izstrādē;
- prasme sagatavot un rediģēt dažādus dokumentu tekstus, rakstīt informatīvus materiālus, vēstules;
- prasmes strādāt ar pamatprogrammām Word, Excel, PowerPoint;
- teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
- teicamas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku, apkopot, sistematizēt un analizēt datus,
- teicamas valsts valodas zināšanas;
- augsta atbildības sajūta, uz rezultātu orientēta pieeja darbam;
- prasme patstāvīgi organizēt un plānot sava darba izpildi noteiktā termiņā, un sniegt operatīvu informāciju par darba rezultātiem.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti uz lietveža amatu:
- motivācijas vēstule;
- dzīves apraksts (CV);
- izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Galvenie darba pienākumi uz VPVKAC speciālistu amatu:

Galvenie darba pienākumi uz lietveža amatu:

Mēs piedāvājam:

Darba vietas adrese:
Kurmenes iela 48, Rugāji, Rugāju pagasts, Balvu novads, LV-4570

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2022.gada 24.augusta plkst.15.00. Dokumentus var iesniegt:

- personīgi Rugāju pagasta pārvaldē, Rugāji, Kurmenes iela 48, Balvu novads, LV- 4570,  slēgtā aploksnē, uz aploksnes norādot: „Pieteikums uz klientu apkalpošanas speciālista  un lietveža amatu”, iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi,  vai sūtot pa pastu, adresētu Rugāju pagasta pārvaldei Rugāji, Kurmenes iela 48, Balvu novads, LV- 4570, uz aploksnes norādot: „Pieteikums uz klientu apkalpošanas speciālista  un lietveža amatu”, iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) ar norādi „Pieteikums uz klientu apkalpošanas speciālista un lietveža amatu”.

Tālrunis uzziņām: 28792667

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Rugāju pagasta pārvalde.”