Īstenots projekts Bēržu Sv.Annas Romas katoļu baznīcā

Kategorija: Balvu novada projekti
Piektdiena, 26 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 26 Augusts 2022 15:08

Īstenots projekts

Projektu īstenoja: REL BĒRŽU SVĒTĀS ANNAS ROMAS KATOĻU DRAUDZE

Kontaktpersona un projekta vadītāja: Iveta Raciborska kont.tālr.+37126518493, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekta tāme: Kopējais finansējums - 12989.54 EUR, ELFlA publiskais līdzfinansējums - 11690.59 EUR, Balvu novada pašvaldības līdzfinansējums – 1298.95 EUR.

Projekta Nr.22-07-AL19-A019.2201-000001 mērķis -  Atjaunot Bēržu Sv. Annas Romas katoļu baznīcas centrālās ieejas pakāpienus un laukumu apmeklētājiem, popularizējot arhitektūras pieminekli vietējiem iedzīvotājiem, un citiem interesentiem, kā arī papildinot kopējo tūrisma pakalpojumu piedāvājumu Balvu novadā un Ziemeļlatgalē.

Projekts ‘’Centrālās ieejas betona pakāpienu un ieejas laukuma atjaunošana Bēržu Sv.Annas Romas katoļu baznīcai’’ realizēts sadarbībā ar biedrību „Ziemeļlatgales partnerība”,  Balvu novada pašvaldību un  Lauku atbalsta dienestu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.Rīcība ‘’Vietējās teritorijas, ieskaitot dabas un kultūras mantojuma objektus, sakārtošana pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai.’’

Projektā paredzētos darbus veica SIA ‘’Veskor’’.

Projekta rezultātā publiskā teritorija ir sakārtota, veidojot pievilcīgu dzīves vidi vietējiem iedzīvotājiem un teritorijas viesiem. Teritorijai ir spēcīga identitāte,vietējie iedzīvotāji lepojas ar kultūrvēsturiskajām tradīcijām, nodrošinot ikviena interesenta izglītošanu par Ziemeļlatgales kultūru un reliģiju.

Logo

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei