Kubulu Kultūras namā norisinājies pasākums „Atvadas vasarai!”

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Otrdiena, 30 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 Septembris 2022 10:02

Atvadas vasarai KubulosZied vasara, un sapņi dzīvo līdz augusta vēsmām! 27. augustā Kubulu Kultūras namā notika pasākums „Atvadas vasarai!”. Pasākuma laikā bija iespējams apskatīt ceļojošo izstādi „Latvijas ainavu dārgumi – vakar, šodien, rīt”. Ainava ir veselums - tajā kā ūdens lāsē atspoguļojas vietas, apstākļu, cilvēka darbības un laika savijumi. Ceļojošā izstāde Kubulu Kultūras namā būs skatāma līdz šī gada 10.oktobrim.

Pēcpusdienā notika aktivitātes bērniem kopā ar Rozā panteru. Bērni pārvarēja šķēršļu joslu, veica dažādus panteras uzdotos uzdevumus, apgleznoja sejiņas (sejas apgleznošanas meistares: I.Voiciša un E.Ivanova), un kopā skatījās „Avārijas Brigādes” kino īsfilmu ciklu.

Pateicamies Kubulu Kultūras nama sponsoriem - „JPeventdecor” par noformējumu šī pasākuma auras uzburšanai! Kā arī pateicamies par atbalstu Ziemeļlatgales Sporta centram, Stacijas pamatskolai un Vectilžas sporta un atpūtas centram šī pasākuma tapšanas gaitā.

Pasākuma “Atvadas vasarai” noslēdzošajā fāzē, Kubulu Kultūras nama apmeklētājiem bija iespēja tikties ar literātu Arvi Degumu un rakstnieci Ilzi Šaicāni, kā arī baudīt dziesminieka Jāņa Ločmeļa muzikālo pavadījumu šī pasākuma laikā.

Rakstniece Ilze Šaicāne dalījās ar sirsnīgo, piepildīto un iedrošinošo stāstījumu klātesošajiem, literāts Arvis Degums klātesošos iepazīstināja ar stāstījumu, kurš saistīts ar kantrī mūzikas grupas  “Sestā Jūdze” sadarbību, jo literāts ir mūzikas grupas “Sestā Jūdze”  dziesmu autors. Savukārt dziesminieks Jānis Ločemelis priecēja ar uzmundrinošām dziesmām.

Pateicamies Kubulu Kultūras nama sponsoriem - „JPeventdecor” par noformējumu šī pasākuma auras uzburšanai.

Atvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_1.jpgAtvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_2.jpgAtvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_3.jpgAtvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_4.jpgAtvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_5.jpgAtvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_6.jpgAtvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_7.jpgAtvadas_vasara_Kubulu_kulturas_nama_8.jpg


AdmirorGallery 5.2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.