Balvu novada izglītības iestādes gatavas jaunajam mācību gadam

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Otrdiena, 30 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 31 Augusts 2022 09:01

Balvu novada izglītības iestādes gatavas jaunajam mācību gadamStraujiem soļiem tuvojas brīdis, kad izglītības iestādēs atkal būs dzirdamas bērnu čalas un vērojamas alkas pēc piedzīvojumiem un zināšanām, ko papildinās īpašs atkalredzēšanās prieks.

Lai tuvāk iepazītos ar situāciju katrā izglītības iestādē, pārrunātu paveikto un izvirzītu mērķus jaunajam darba cēlienam, Balvu novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja un izglītības darba speciālistes no 21.augusta līdz 29.augustam apmeklēja visas divdesmit deviņas Balvu novada izglītības iestādes.

Tikšanās laikā iestāžu vadītāji atskatījās uz aizvadītā 2021./2022.mācību gada paveikto, saskaņoja mērķus un uzdevumus turpmākajiem trijiem gadiem, kā arī pārrunāja aktuālos izglītības jomas jautājumus, īpašu uzmanību pievēršot digitalizācijai, iekļaujošam mācību procesam, kā arī pedagogu profesionālās pilnveides pasākumiem. Izglītības pārvalde ir gandarīta par pozitīvajiem rezultātiem, tomēr vērsa uzmanību arī iespējamajiem riskiem katrā izglītības iestādē.

Milzīgs paldies visai izglītības iestāžu vadībai un to darbiniekiem, kuri ir paveikuši neizmērojamu darbu, lai 1.septembrī no jauna vērtu durvis saviem audzēkņiem. Lai jaunais mācību gads ne vien ir emocijām bagāts, bet arī veselības pārpilns!

FOTOGALERIJA

Teksts: Kristiāns Bokta

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei