Jauktais koris “Mirklis” savā pulkā gaida jaunus dziedātājus

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Trešdiena, 07 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 Septembris 2022 10:02

Mirklis aicina jaunus dziedātājus Balvu novada jauktais koris "Mirklis" sācis  jauno dziedāšanas sezonu. Ir pēdējais MIRKLIS tai pievienoties arī TEV, kas vienmēr ir atlicis šo mirkli, bet klusībā sapņojis kādreiz būt kora dziedātāju pulkā.

2023. gads korim  būs ļoti darbīgs un interesants.  Kolektīvs aktīvi apgūst ne tikai obligāto repertuāru, kas tiek piedāvāts valsts mērogā, lai varētu piedalīties Vispārējos dziesmu svētkos, bet  arī veic aktīvu koncertdarbību. Kora mākslinieciskais vadītājs Uldis Kokars, kolektīva repertuāru veido ļoti daudzveidīgu.

Tāpēc korim ir iespējams uzstāties dažādos  koncertos,  piemēram baznīcās, kur tiek izpildīta garīgā mūzika,  latviešu un  citu tautu klasiķu mūzika, veidot autorprogrammas ar pazīstamiem komponistiem (Valts Pūce), izpildītājiem (Ingus Ulmanis). Jauktais koris ,,Mirklis” ir   neatņemama sastāvdaļa visos lielajos svētkos un pasākumos, kuri tiek organizēti Balvos. Pagājušajā sezonā koris ar koncertiem uzstājās ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā.

Koris lepojas, ka  XXVII Vispārējos Dziesmu svētkos, 2023.gadā, pirmo reizi koru lielkoncertā „TĪRUMS. Dziesmas ceļš” par virsdiriģentu apstiprināts jauktā kora”Mirklis” mākslinieciskais vadītājs un diriģents Uldis Kokars.

Nāc un dziedi- aizpildi saturīgi sava brīvā laika mirkļus un radi prieka mirkļus sev, savai ģimenei un pārējiem koncertu klausītājiem, tiekamies 20.septembrī, pulksten 18:30 Balvu Kultūras un atpūtas centrā.

Informācijai: tel. 26309415, Aija

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei