Rudens garšas baudījums Kubulos

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 19 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 Septembris 2022 10:02

Rudens garšu baudījums KubulosRudens ir kā grāmata, kas uzrakstīta ar košo dzelteno lapu birumu, ražas varenību un nelielu drēgnuma pieskārienu. Lai mazinātu vēsā laika klātbūtni un vairāk  sirdssilti pabūtu kopā, 17.septembrī Kubulu Kultūras nama teritorijā tika rīkots pasākums “Rudens garšas baudījums Kubulos”. Pasākumā bija iespējams iepazīt un degustēt mājražotāju pagatavoto produkciju, kā arī baudīt ekselentas receptes, kuras mājražotāji un uzņēmēji gatavoja uz dzīvās uguns.

Apmeklētājiem bija iespēja iemēģināt savu roku dažādās meistardarbnīcās: rudens pinumu gatavošanā, ādas apstrādē, rudens simbola izgatavošanā un lavandas sāls pagatavošanā. Latviešu dziesmas izpildīja Māris Lāpāns, priecējot klātesošos ar muzikālu  izpildījumu rudenīgās noskaņās. Savukārt vakarā Kubulu Kultūras namā muzicēja Ainārs Lipskis, ieskandinot balli līdz pat rīta gaismai.

Kubulu pagasta pārvalde un Kubulu Kultūras nams pateicas: Z/S “Kotiņi”, I/U “Valdogs”, I/U „Stabļovas ķiploks”, „Meža labumu ciemam”, Inesei Krimai, Andrim Supei, Ingai Keišai, Paulai Lukstei, „Briežuciema brūvējumam”, SIA “Food rezidence no Rēzeknes”, Ivaram Šmatam, Janai Ločmelei, Ilonai Čakānei, Andrim Ločmelim, Elīzai Ivanovai, Inārai Kaičenko, Ainai Stahovskai,  Dzintrai Maculevičai un Mārim Lāpānam. Pateicamies arī šī pasākuma oficiālajiem sponsoriem – „Kubulu mednieku un makšķernieku klubam”, „Jpeventdecor” un Birutai Circenei, kā arī  ikvienam, kurš piedalījās šī pasākuma tapšanā. Pateicamies  par plašo apmeklējumu un ieinteresētību, un ceram, ka ikvienam radās iespēja atrast un iepazīt savu rudens garšu! Kubulos ikviens ir mīļi gaidīts!

FOTOGALERIJA

Informācija: Laura Zujāne, Kubulu Kultūras nama vadītāja