1. septembris Balvu PII ”Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 19 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 19 Septembris 2022 16:46

Zinību diena Pavisam nemanot pienācis rudens pirmais mēnesis - septembris un  ilgi gaidītais brīdis  - Zinību diena.  Bet atmiņā vēl piedzīvotais vasarā, kad daudzi  kopā ar vecākiem atpūtās pie jūras vai devās izbraukumā uz laukiem. Šodien mēs svinam svētkus - 1. septembri jeb Zinību dienu! Jaunajā mācību gadā  pīlādzēnus ievadīja draugi - Jautrie zīmulīši, kuri arī nebija pamanījuši, ka vasara aizgājusi. Kopā ar bērniem uzdejoja rokenrolu, uzzīmēja saulīti un apsolīja būt tuvumā visu jauno mācību gadu gan apgūstot dažādas gudrības, gan zīmējot, gan blēņojoties.

Šajā mācību gadā  pīlādzīša saimē būs 222 mazie ķipari. Iestādes kolektīvs sveicināja un ļoti priecājās par jaunajiem kolēģiem:

  • grupas skolotāju - Līvu Circeni,
  • grupas skolotāju - Ivetu Kaminsku,
  • grupas skolotāju - Nadeždu Ločmani,
  • un jauno mūzikas skolotāju - Agitu Kukurāni.

Ar skaisto rudeni un svētkiem visus sveica iestādes vadītāja Antra Eizāne vēlot radošumu, veiksmi un veselību. Tāpat ar labiem vēlējumiem kolektīvu, vecākus, bērnus arī sveica Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine.

Balvu PII "Pīlādzītis" radošā saime sirsnīgi sveic visus novada kolēģus, vecākus un bērnus, vēlot katru dienu kādu mazu prieku un lai jaunajā mācību gadā  izdodas viss iecerētais!

Informācija: Vadītāja vietnieks izglītības jomā Ina Aizupe

Zinibu diena PII Piladzitis.jpgZinibu diena PII Piladzitis_2.jpgZinibu diena PII Piladzitis_3.jpgZinibu diena PII Piladzitis_4.jpgZinibu diena PII Piladzitis_5.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei