Rugājos tiks svinēti „Grāmatu svētki”

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Pirmdiena, 19 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 Septembris 2022 10:02

Grāmatu svētki RugājosBalvu Centrālā bibliotēka 2011.gadā uzsāka “Grāmatu svētku” organizēšanu sadarbībā ar apgādu “Zvaigzne ABC”. Šī gada 23. septembrī “Grāmatu svētkus” atzīmēsim Rugājos.

Šogad svētkos piedalās - latviešu bērnu dzejniece un rakstniece Evija Gulbe, latviešu rakstniece, kas visplašāk raksta Latvijas urbānās fantāzijas žanrā - Linda Nemiera, rakstnieki Maija Pohodņeva un Modris Pelsis, rakstnieks Guntis Tālers, latviešu ilustratore Agija Staka.


„Grāmatu svētku” atklāšana būs plkst.11:00 Rugāju vidusskolā. Plkst. 11.30 Rugāju vidusskolas pirmsskolas korpusā interesenti aicināti uz tikšanos ar rakstnieci Eviju Gulbi, bet 11:40 Rugāju vidusskolā notiks tikšanās ar rakstnieci Lindu Nemieru, kā arī ar rakstniekiem Maiju Pohodņevu un Modri Pelsi. Savukārt Rugāju bibliotēkā plkst. 12.00 būs iespēja satikt rakstnieku Gunti Tāleru, bet Lazdukalna Saieta namā plkst. 14.00 viesosies latviešu ilustratore Agija Staka.

Rosīgākajiem “Grāmatu svētku” dalībniekiem, sākot no plkst. 13.00, paredzētas orientēšanās sacensības pie Rugāju vidusskolas.

Svētkus organizē Balvu Centrālā bibliotēka. Svētkus atbalsta apgāds “Zvaigzne ABC” un Balvu novada pašvaldība. Lai piepildīts tikšanās laiks visiem svētku dalībniekiem!