Jaundzimušajiem siltumu un mīlestību dāvina Balvu Teritoriālā invalīdu biedrība

Category: Nevalstiskās organizācijas
Friday, 23 September 2022
Last Updated: Friday, 23 September 2022 10:21

Dāvina zeķītes jaundzimušajiemSeptembra otrajā pusē Balvu Teritoriālā invalīdu biedrība bija sarūpējusi dāvinājumu SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Dzemdību nodaļai – 40 zābaciņus un zeķītes, 13 komplektiņus (cepurīte un zābaciņi (zeķītes)), īpašus 6 komplektiņus - trīs puisīšiem un trīs meitenītēm, sedziņas, kā arī mīkstus kokoniņus jaundzimušajiem,  tādejādi dāvinot siltumu un mīlestību ikvienam Balvu dzemdību nodaļā piedzimušajam mazulītim.

Vecmāte Ineses Dadžāne pateicās par dāvinājumu un atzina, ka, tā kā solot diezgan bargu ziemu, šāda dāvana būs ļoti noderīga.

Jau pirms gada Dzemdību nodaļa saņēma šādu dāvinājumu no biedrības, un turpinot šo iesākto tradīciju, Balvu Teritoriālās invalīdu biedrības aktīvākās adītājas un tamborētājas – Līna, Sanita, Marija gada laikā atkal piepildīja divas kastes ar siltiem un mīkstiem adījumiem un tamborējumiem. Biedrības valdes locekle Terese atzina, ka iesaistīti šajā procesā ir arī citi biedrības pārstāvji, piemēram, kuri satin diegus, tikmēr Diāna un Alīna palīdzējušas noformēt un sakārtot visu.

Īsā tikšanās Dzemdību nodaļā noslēdzās ar paldies vārdiem un vēlējumu, lai novadā dzimtu vairāk bērni.

Teksts un foto: Iluta Jaunžeikare

Dāvina zeķītes jaundzimušajiem

Dāvina zeķītes jaundzimušajiem

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei