Tautas teātra režisorei Vairai Resnei 50 darba gadi - aicinām iepriecināt režisori

Категория: Aktualitātes kultūrā
23.09.2022
Обновлено: 23.09.2022, 19:05

Aicina iepriecināt režisori14. oktobrī Balvu Tautas teātra režisorei,  Balvu Goda pilsonei  Vairai Resnei  paliek 50 gadi kopš viņa vadīja pirmo  teātra mēģinājumu  Balvu rajona kultūras namā. Balvu Kultūras un atpūtas centra darbinieki un laikraksts “Vaduguns” aicina iepriecināt režisori, rakstot vēstuli. Teātra mīļotāji aicināti dalīties atmiņās par izrādēs redzēto, piedzīvoto mēģinājumos, par kopīgiem mirkļiem ar režisori svētkos un ikdienā. Vēstules līdz minētajam datumam var iemest laikraksta  “Vaduguns”  pasta kastītē vai sūtīt pa pastu uz adresi Balvos, Teātra ielā 8, vai uz e-pastu Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. Vēstules  tiks nodotas  režisorei, autoru atļaujas gadījumā publicētas laikrakstā “Vaduguns”.

Režisores Vairas Resnes 50 darba gadu jubilejas dienā 14. oktobrī pulksten 14.00 tiks svinēta pateicības Svētā Mise Balvu Romas  katoļu baznīcā. To vadīs priesteris Staņislavs Prikulis. Pēc Svētās Mises notiks pasākums Balvu Kultūras un atpūtas centrā (informācija sekos).

Ar „Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Latgales kultūras programmas 2022” atbalstu  patlaban top arī  scenārijs  Balvu Tautas teātra uzvedumam “Savu laiku es gribu pie zvaigznēm siet”(Teātra spēles tradīcija Balvos. Vairas Resnes pusgadsimts.), kas laika gaitā tiks arī realizēts.

Teksts: Maija Laicāne (izmantota arī laikraksta “Vaduguns” informācija)

Foto: Tatjana Vinogradova

Logo

 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei