5.oktobrī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem

Категория: Aktualitātes
29.09.2022
Обновлено: 29.09.2022, 14:06

Biznesa brokastis 2022Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās otrajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 5. oktobrī no plkst.11 līdz 13 Rekovas dzirnavās Šķilbēnu pagasta Rekovā.

“Biznesa sarunu brokastu” mērķis ir veicināt novada uzņēmēju tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par notiekošajiem procesiem novadā. Tā būs iespēja ne tikai uzzināt par pieejamiem finansējumiem uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai, bet arī  iepazīt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, runāt un diskutēt par uzņēmējiem nozīmīgām tēmām.

Pasākumā klātesošos uzrunās Balvu novada pašvaldības  Domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, būs iespēja uzzināt aktualitātes no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Rēzeknes biznesa inkubatora un Latvijas Lauku konsultāciju centra Balvu biroja, kā arī dzirdēt Rekovas dzirnavu atdzimšanas stāstu un prezentāciju no jaunās alus ražotnes “Rols ols”, kā arī citas aktuālas tēmas.

Programmā:

  1. Balvu novada uzņēmējdarbības aktualitātes.

Sandra Kapteine,  Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece,
Mārīte Orniņa, Ziemellatgales biznesa un tūrisma centra vadītāja.

  1. Kādas zināšanas un atbalstu uzņēmējs var saņemt no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras? Produktu/pakalpojumu pielāgošana ārvalstu tirgiem. Inovāciju vaučeru atbalsta programma. Atbalsts darbinieku apmācībām c.

Skaidrīte Baltace, LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora vadītāja

  1. LLKC pakalpojumi, aktuālās un plānotās atbalsta programmas lauksaimniekiem un uzņēmējiem

Ivars Logins, LLKC Balvu biroja vadītājs

  1. Rekovas dzirnavu atdzimšanas stāsts. Alus darītavas "Rols ols" degustācija.
    Rolands Keišs, "Rols ols" īpašnieks, Z/S Kotiņi pārstāvis
  2. Rekovas dzirnavu pusdienu piedāvājums (12 EUR/pers.)
  3. Z/S Kotiņi apmeklējums

Lūdzam reģistrēt savu dalību pasākumā līdz 3. oktobrim plkst.15:00, aizpildot anketu: ej.uz/biznesabrokastis05 vai zvanot Mārītei Orniņai -  26355954.