“Ivuškas” Kupravā

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Piektdiena, 11 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 Novembris 2022 10:51

Ivuški KupravāRudens ir laiks, kad krītošas lapas sveic sievietes, it īpaši sievietes gados. Laikam tāpēc septembra beigās saņemām uzaicinājumu ansamblim uzstāties senioru vakarā Kupravā. Sākās cītīga gatavošanās, jo Covid-19 pandēmija ieviesa savas korekcijas kolektīva darbā. 

22. oktobra pievakarē, kad mājas darbi jau ir padarīti, devāmies ar labu noskaņojumu pa bijušo dzelzceļu ar autobusu (iedomājoties, ka braucam ar vilcienu) uz Kupravu.

Mūs sirsnīgi sagaidīja Ņina Baikova, Kupravas pagasta pasākumu organizatore un skatītāji. Patīkami bija klausīties jauniešu ansambļa „Strautiņš” uzstāšanos, ko vada pati Ņina.  Kādreiz  šie dalībnieki, būdami vēl bērni, uzstājās arī Žīguros. Cik ātri skrien gadi! Gan latviešu, gan krievu valodā izskanēja etnogrāfiskā ansambļa, ko vada Valentīna Romanovska un Emerita Prancāne, dziesmas. Neizpalika bez teātra priekšnesumiem un dziesmām no ansambļa, ko vada Ņina Baikova.

Visus priekšnesumus skatītāji uzņēma ar aplausiem, kā arī dzietot līdzi. Sirsnīgu brīdi izjūtām, kad jaunieši dāvināja ziedu pušķus. Pēc koncerta turpinājās saviesīgs vakars.

                                                                                

Informācija: Žīguru kultūras nama krievu dziesmu ansambļa „Ivuški” vadītāja Svetlana Romāne

Ivuški Kupravā

Ivuški Kupravā

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei