Sportiskā orientēšanās uz #EsiAktīvs viļņa

Kategorija: Balvu novada projekti
Ceturtdiena, 24 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 24 Novembris 2022 14:48

Sportiskā orientēšanāsŠī gada 5.novembrī Viļakas pilsētā norisinājās Sportiskā orientēšanas “Esi aktīvs!”. Tās realizēšanu atbalstīja projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/073 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas pilsētā un apkaimē”.

Pasākuma mērķis bija popularizēt sportisku un veselīgu dzīvesveidu, un veicināt pasākuma apmeklētāju iesaistīšanos aktivitātēs neskatoties uz laikapstākļiem, jo ne par velti ir teiciens “Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs”. Mums bija patiess prieks redzēt Jūs tik kuplā skaitā, pavadot laiku individuāli, draugu un ģimeņu lokā.

Sportiskā orientēšanās norisinājās ārtelpās, caur aplikāciju Action Bound. Starta punkts bija Viļakas jauniešu māja, kam sekoja kontrolpunkti ar uzdevumiem Viļakas pilsētā, kur sagaidīja dažādi atjautības uzdevumi, kā arī izkustēšanās uzdevumi, lai sasildītos.

Gribam teikt lielu paldies medmāsai Amandai Orlovskai, sporta skolotājam Ervīnam Veļķerim un ikvienam, kas dzestrajā sestdienas dienā atrada laiku, lai paciemotos Viļakas pilsētā.

Sveicam orientēšanās dalībniekus ar lieliskiem rezultātiem un radoši veiktiem uzdevumiem!

Paldies un uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Teksts: jaunatnes lietu speciāliste Žaklīna Orlovska
Foto: Juta Korņejeva

Logo

esf_fonds.pnghhhh.jpgIMG_5471.jpgIMG_5472.jpgIMG_5487.jpgIMG_5488.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei