3. decembrī iespēja satikt Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmumu “AVA”

Категория: Aktualitātes izglītībā
30.11.2022
Обновлено: 06.01.2023, 14:34

VVĢ skolnieces Sestdien, 3. decembrī no plkst. 11:00 līdz 17:00, tirdzniecības centrā Domina Shopping, norisināsies lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS ziemā. Starp 270 SMU no visas Latvijas, piedalīsies arī mūsu novada Viļakas Valsts Ģimnāzijas skolnieces ar savu uzņēmumu “AVA”, kurš ražo dabīgos, mitrinošos lūpu balzāmus.

Ikviens interesents varēs apskatīt un nopirkt produktus, kurus radījušas mūsu aktīvās un uzņēmīgās jaunietes. Produktus varēs iegādāties arī tiešsaistē SMU katalogā, kuru var atrast JA Latvia mājaslapā, kā arī Instagram kontā smu.ava un facebook lapā Smu Ava.

Meitenes ražo 3 dažādus lūpu mitrinošos balzāmus ar lavandas, apelsīnu un piparmētru ēteriskajām eļļiņām 3 toņos - rozā, sarkanā un oranžā, produkts ir lieliski piemērots kā dāvana tuviem cilvēkiem un ir iespēja iegādāties komplektus, kuros ietilpst 3 lūpu balzāmi. Nākotnē paredzēts paplašināt produktu klāstu! Par to vairāk uzzini, sekojot SMU “AVA” sociālajos tīklos!

Teksts: SMU “AVA” vadītāja Dana Romanova

Foto: SMU “AVA” arhīvs

Balzāmi       Logo