Sveces Ukrainas atbalstam

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 Janvāris 2023 10:12

Ziedo sveces UkrainaiGatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” un Latvijas Kultūras darbinieku biedrību aicināja Dziesmu un deju svētku kustības dalībniekus ziedot sveces, lai vēlāk tās pārtaptu ierakumu svecēs un tiktu nogādātas Ukrainas aizstāvjiem.

Laikā no 2023. gada 13. janvāra līdz 19. janvārim visā Latvijā, t.sk. arī Balvu novadā, ikviens  Dziesmu un deju svētku kustības dalībnieks, nākot uz mēģinājumiem, varēja atnest  sveces, kuras vēlāk tiks pārveidotas ierakumu svecēs un nogādātas Ukrainā.

Kultūras pārvalde saka paldies Balvu novada jauktajam korim “Mirklis”, Rugāju jauktajam korim “Vārpa”, Rugāju VPDK “Rugāji”, Rugāju deju kopai “Švirksts”, Vīksnas Tautas nama VPDK “Piesitiens”, Balvu Kultūras un atpūtas centram un kolektīviem - deju kopām “Nebēda”, “Rika”, Balvu vilciņš”, “Luste”, “Atvasara”, Bērzpils Saieta nama deju kopai “Asjate”, Balvu Romas katoļu baznīcai, par atbalstu Ukrainai.

Šodien 20.janvārī ar Balvu Kultūras un atpūtas centra atbalstu sveces tiek nogādātas uz Rīgu.

Lai ceļas Gaismas pils! 

Informāciju sagatavoja: 

Iveta  Tiltiņa, Kultūras pārvaldes Kultūras darba vadītāja

Ziedo sveces Ukrainai     

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei