Aicina darbā sociālo darbinieku darbam Kubulu, Vīksnas un Bērzkalnes pagastos

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 Janvāris 2023 17:54

Sociālais darbinieks vakanceBalvu novada Sociālā pārvalde, reģistrācijas Nr.40900023392,  izsludina atklātu konkursu uz vakanto  SOCIĀLĀ DARBINIEKA amatu Balvu novada Sociālās pārvaldes Sociālā darba un sociālās palīdzības nodaļā amatu, vakance uz noteiktu laiku (1 amata likme) darbam Kubulu, Vīksnas un Bērzkalnes pagastos.

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
  • vēlama pieredze sociālā darbā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • prasmes darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku;
  • psiholoģiskā noturība, spēja adekvāti rīkoties neparedzamās situācijās.

Darba pienākumi:

  • plānot, organizēt un veikt sociālo darbu, sniegt sociālo palīdzību dažādu mērķgrupu personām;
  • novērtēt mājsaimniecības sociālo un materiālo situāciju, vajadzības un personīgos resursus;
  • identificēt, definēt un risināt klienta sociālās problēmas;
  • veicināt klienta līdzdarbību savas situācijas izmainīšanā un uzlabošanā;
  • konsultēt klientu par sociālo problēmu risināšanu, sniegt individuālu atbalstu un palīdzēt rast alternatīvus sociālo problēmu risinājumus, izmantojot atbilstošas sociālā darba metodes;
  • vadīt sociālo gadījumu;
  • veidot klienta lietu, kurā iekļauj dokumentus un ziņas, saskaņā ar ārējo un iekšējo normatīvo aktu prasībām.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz noteiktu laiku, aizvietojot prombūtnē esošu sociālo darbinieku;
  • darba algu EUR 901,00 (pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas par 1 amata likmi).

Darba vietas adrese:

Balvu iela 15, Kubuli, Kubulu pagasts, Balvu novads, LV – 4566

“Mieriņi”, Vīksna, Vīksnas pagasts, Balvu novads, LV-4580

Ūdru iela 1, Bērzkalne, Bērzkalnes pagasts, Balvu novads, LV-4590

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2023.gada 27.janvāra plkst.13.00.

Dokumentus var iesniegt:

- personīgi Balvu novada Sociālajā pārvaldē, Raiņa ielā 52, Balvos, Balvu novadā, 1.stāvā, ievietojot pastkastē slēgtu aploksni uz kuras norādīts: „Konkursam uz sociālā darbinieka amatu Sociāla darba un sociālās palīdzības nodaļā”, iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese;

- sūtot pa pastu, adresētu Balvu novada Sociālā pārvalde, Raiņa ielā 52, Balvos, Balvu novadā, LV-4501, uz aploksnes norādīts: „Konkursam uz sociālā darbinieka amatu Sociāla darba un sociālās palīdzības nodaļā” iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi;

- sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) ar norādi „Konkursam uz sociālā darbinieka amatu Sociāla darba un sociālās palīdzības nodaļā”.

Tālrunis uzziņām: Balvu novada Sociālās pārvaldes Sociālā darba un sociālās palīdzības nodaļas vadītāja Laura Līdaciņa mob.t.28623024.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.

Atklāto konkursu nolikums pretendentu atlasei uz Balvu novada Sociālās pārvaldes Sociālā darbinieka un Sociālā darbinieka darbam ar ģimeni un bērniem amatiem