Aicina darbā sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem Kubulu un Vīksnas pagastos

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 Janvāris 2023 17:56

Sociālais darbinieks vakanceBalvu novada Sociālā pārvalde, reģistrācijas Nr.40900023392,  izsludina atklātu konkursu uz vakanto  SOCIĀLĀ DARBINIEKA DARBAM AR ĢIMENI UN BĒRNIEM amatu Balvu novada Sociālās pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļā,  vakance uz noteiktu laiku (1 amata likme) darbam Kubulu un Vīksnas pagastos.

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
  • vēlama pieredze sociālā darbā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • psiholoģiskā noturība, spēja adekvāti rīkoties neparedzamās situācijās

Darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt un veikt psihosociālo darbu ar:
  • ģimenēm ar bērniem un pilngadīgām personām, kuras ir krīzes situācijā, vai ģimene (persona) pakļauta vardarbības riskam;
  • ģimenēm ar bērniem, kurās ir bērna attīstībai nelabvēlīgi apstākļi, audžuģimenēm, aizbildņiem, jauniešiem pēc ārpusģimenes aprūpes izbeigšanās;
  • nepilngadīgajiem likumpārkāpējiem, bērniem, kuriem ir skolas kavējumi, antisociāla uzvedība, mācīšanās grūtības, konflikti skolā vai mājās, atkarības problēmas, un viņu ģimenēm. Īstenot uzvedības sociālās korekcijas programmu nepilngadīgajiem;
  • novērtēt ģimenes (personas) sociālās vajadzības, funkcionēšanas spējas un personiskos resursus;
  • identificēt, definēt un risināt klienta sociālās problēmas, piesaistot nepieciešamos resursus un atbalsta sistēmas;
  • vadīt sociālo gadījumu;
  • veidot ģimenes (personas) sociālā gadījuma vadīšanas lietu, saskaņā ar ārējo un iekšējo normatīvo aktu prasībām.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz noteiktu laiku, aizvietojot prombūtnē esošu sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem;
  • darba algu EUR 901,00 (pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas par 1 amata likmi).

Darba vietas adrese:

Balvu iela 15, Kubuli, Kubulu pagasts, Balvu novads, LV-4566

“Mieriņi”, Vīksna, Vīksnas pagasts, Balvu novads, LV-4580

Dokumenti amata pretendentiem(-ēm) jāiesniedz līdz 2023.gada 27.janvārim plkst.13.00.

Dokumentus var iesniegt:

- personīgi Balvu novada Sociālajā pārvaldē, Raiņa ielā 52, Balvos, Balvu novadā, 1.stāvā, ievietojot pastkastē slēgtu aploksni uz kuras norādīts: „Konkursam uz sociālā darbinieka darbam ar ģimeni un bērniem amatu”, iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese;

- sūtot pa pastu, adresētu Balvu novada Sociālā pārvalde, Raiņa ielā 52, Balvos, Balvu novadā, LV-4501, uz aploksnes norādīts „Konkursam uz sociālā darbinieka darbam ar ģimeni un bērniem amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi;

- sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) ar norādi „Konkursam uz sociālā darbinieka darbam ar ģimeni un bērniem amatu”.

Tālrunis uzziņām: Balvu novada Sociālās pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāja Kristīne Novika T.29168597

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.

Atklāto konkursu nolikums pretendentu atlasei uz Balvu novada Sociālās pārvaldes Sociālā darbinieka un Sociālā darbinieka darbam ar ģimeni un bērniem amatiem