Kopīga ekskursija

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Vectilžā
Ceturtdiena, 26 maijs 2011
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 26 maijs 2011 20:11

Jau rudenī skola pieteicās makulatūras vākšanas konkursā „Tu vari izglābt...”, ko organizēja „Zaļā josta”, AS „Latvijas valsts meži” un SIA „Papīrfabrika „Līgatne”” .Pavisam savācām 3, 25 t makulatūras un ieguvām 7. vietu valstī.
Maijā saņēmām uzaicinājumu piedalīties pasākumā „Meža dienas -2011”, kas notiek 21. maijā Rīgā Mežaparkā. Šo uzaicinājumu izmantojām un devāmies ekskursijā, skolēni kopā ar vecākiem. Transporta izdevumu segšanai izmantojām sadraudzības Hjulsbroo skolas Zviedrijā ziedoto naudu.

Mežaparkā mūs sagaidīja Latvijas valsts mežu Cūkmens un Mammadaba, Zaļās jostas Ezis Jostiņš, Rīgas mežu Zīļuks, Latvijas finiera Bērzs un Panda no Pasaules Dabas fonda. Bērni labprāt izmantoja iespēju kopīgi ar tēliem nofotografēties.
Jau reģistrējoties saņēmām nozīmītes, kas , kalpoja kā atlaižu kupons 50 % apmērā ieejas biļetei pasākuma dienā Rīgas Zoodārzā un 25 % apmērā Rīgas parkā „Mežakaķis”. Skolai tika arī zīmēšanas papīrs no Līgatnes papīrfabrikas.
Plkst. 12.00 notika svētku atklāšana pie Mežaparka lielās estrādes. Noslēguma pasākumā tika sveikti uzvarētāji. Visi varējām baudīt iemīļotu mūziķu uzstāšanos- Aisha, Jānis Stībelis, grupa „Triānas parks” . Dienas gaitā bja iespēja darboties meža interaktīvajās spēlēs, atrakcijās, radošajās darbnīcās, kā arī citādi atpūsies un jauki pavadīt laiku.
Skolēniem lielu sajūsmu izraisīja dotā iespēja izmantot Mežakaķa trases, kas prasīja lielu drosmi, izturību un labu fizisko sagatavotību. Savukārt pirmsskolas vecuma bērni kopā ar māmiņām atpūtās bērnu pilsētiņas rotaļu laukumā. Pēcpusdienā visi apmeklējām Rīgas Zoodārzu. Daudzi no mazuļiem šeit bija pirmo reizi. Dienas beigās bijām noguruši, bet apmierināti ar redzēto un piedzīvoto.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei