Latvijas dzimšanas diena Kubulu PII "Ieviņa"

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 23 Novembris 2011
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 23 Novembris 2011 15:32

16. un 17. novembrī Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” virmoja svētku sajūtas, jo nu pienākusi Latvijas dzimšanas diena.
16. novembra rītā pie bērniem ciemos ieradās gailis Justiņš un ielūdza visus bērnus kopā noskatīties multiplikācijas filmu „Rīgas gaiļi”. Multfilmas skatīties ir interesanti, bet KOPĀ skatīties, ir vēl interesantāk. Pēc multfilmas noskatīšanās, gailītis Justiņš aicināja bērnus uz zāli, lai no celtniecības materiāliem uzceltu savu Rīgu un Kubulu ciemu. Visi, gan lieli, gan mazi aizrautīgi ķērās pie darba, un viens divi Rīga gandrīz gatava! Mājas – lielas un maziņas, ielas pilnas ar mašīnām un skaistie Rīgas torņi ar visiem gaiļiem. Arī Kubulu ciemā var atpazīt bērnudārzu, kultūras namu un citas, kubuliešiem vien zināmas, ēkas.
Nu gailītis Justiņš stāv un smaida, viņš uzslavē bērnus un priecājas, ka reizē ar labi paveikto darbu, ir noformēta zāle rītdienas svētku koncertam.

17. novembra Svētku rīts „Latvijas svētki” gaidīts un gatavots pēdējo divu nedēļu garumā: noformēti logi un telpas, pagatavoti lukturīši sarkanbaltsarkanā krāsā, sagatavoti latviešu dzejnieku dzejoļi, tautas dziesmas, rotaļas un dejas, un pat salūtam viss nepieciešamais.
Svētku rītā, svinīgi saposušies, 5-6 gadīgie bērni dāvināja skaistu un skanīgu koncertu pārējiem „Ieviņas” bērniem un darbiniekiem. Svinīgi, bet mīļi izpildītā Latvijas himna, bērnu dzejoļi, D.Rijnieka dziesmas par Latviju, Kubuliem un sarkanbaltsarkano karogu, aizkustināja ik vienu. Bet, lai visi justos patiesi priecīgi, tad 5-6 gadīgie bērni visus aicināja zināmās, bet vienmēr lustīgās rotaļās. Svētku rīts noslēdzās patiesi uz svinīgas nots, jo pār Rīgu un Kubuliem nograndēja skaļš un krāsains, bērnu pašrocīgi gatavots, salūts!

Sveicam Tevi, Latvija, dzimšanas dienā!

DSCF0131.jpgDSCF0182.jpgDSCF0201.jpgDSCF0203.jpgDSCF0205.jpgDSCF0208.jpgDSCF0209.jpgDSCF0211.jpgDSCF0221.jpgDSCF0233.jpgDSCF0236.jpgDSCF0250.jpgDSCF0272.jpgDSCF0307.jpgDSCF0323.jpg

 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei