Mūsu novadnieks Arvis Vilkaste Melbārža četriniekā uzvar Pasaules kausa posmā Sočos

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 18 Februāris 2013
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 18 Februāris 2013 10:50

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru Pasaules kausa pēdējā, devītā, posma četrinieku sacensībās, kas risinājās 2014.gada ziemas olimpisko spēļu trasē Krievijas pilsētā Sočos.
Ar šo panākumu Melbārdis nodrošināja vietu Pasaules kausa kopvērtējuma trijniekā četrinieku ieskaitē, kā arī uzvaru kombinācijas summā.
Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkasti pirmajā braucienā uzrādīja trešo rezultātu, bet otrajā nobraucienā viņi bija ātrākie un uzvaru izcīnīja arī summā. Kā informēja Balvu sporta skolas direktora vietniece mācību darbā S. Keisele, Arvis Vilkaste ir absolvējis Balvu Sporta skolu 2010.gada 25.augustā. Viņa labākie sasniegumi ir Latvijas čempionātā jauniešiem un junioriem izcīnītas godalgotas vietas 100m un 200m skrējienos, Latvijas junioru izlases sastāvā izcīnīta 1.vieta 4x100m skrējienā. Šogad , startējot bobslejā pasaules kausā Sočos četrinieku ekipāžas sastāvā , izcīnīta 1.vieta, Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīta 2.vieta.
 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas