Bērzkalnes PII sporto ar Rudens rūķi

Kategorija: Bērzkalnes PII
Trešdiena, 01 Oktobris 2014
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 01 Oktobris 2014 09:50

Bērzkalnes PII Olimpisko sporta dienu audzēkņi un darbinieki sagaidīja sportiskā noskaņojumā.

Izrādījās, ka Rudens rūķis, kurš 1. septembrī bērnus sagaidīja pie  bērnudārza vārtiem, nekur tālu nebija aizgājis, jo 26. septembra rītā viņš visus aicināja piedalīties  Olimpiskās sporta dienas jautrajas stafetēs.

Kad Rūķis bija sapulcinājis bērnus kopā, viņš mudināja Sporta dienu iesākt ar iesildīšanos, ievingrinot rokas un kājas.

Pēc iesildīšanās Rudens rūķis aicināja padraiskoties kopā ar rudens vēju. Draiskoties visiem ļoti patika.

Bērni zināja, ka rudenī jānovāc un jānogādā pagrabā dārzenu raža, tāpēc labprāt palīdzēja novākt kartupeļus, sīpolus, gurķus, burkānus un bietes Rudens rūķa improvizētajā sakņu dārzā.

Vēl Rūķis aicināja noskaidrot, ko rudenī dara meža zvēri. Pirms doties ciemos, bērni ar lidojošo šķīvīšu palīdzību sūtīja vēstules zaķim un vāverei, paziņojot par savu ierašanos. Paciemojušies pie zaķiem, bērni noskaidroja, ka tie mežā lēkā un barības krājumus ziemai negatavo, savukārt, vāveres gan savā mājoklī savāc sēnes un riekstus. Bērni palīdzēja vāverēm "koka dobumā" iemest čiekurus.

Bet kā ziemai gatavojas putni? Arī to šajā dienā varēja noskaidrot. Gājputni rudenī dodas uz siltajām zemēm. Kā putni pulcējas baros un pirms tālā ceļa nolaižas atpūsties uz vadiem, bērni parādīja, itin veikli piestiprinot knaģīšus pie auklas un pēc tam kopīgi visus "putnus" arī saskaitīja.

Prieku visiem Sporta dienas dalībniekiem sagādāja neparastā nokļūšana no vienas stafetes vietas uz nākamo - gan ejot pa šauru taciņu un līkumotu celiņu, lecot no akmens uz akmeni un peldot pa upi.

Par tik jautru un aizrautīgu darbošanos, protams, godam nopelnītas balvas. Tā kā uzvarētāji bija visi, tad šokolādes zelta medaļas un konfektas saņēma visi Sporta dienas dalībnieki. Sportistiem vajadzīga stipra veselība, tāpēc Rudens rūķis katram izsniedza arī vitamīnu devu sulīgu burkānu ripiņu veidā.

Dodoties uz grupu telpām, bērni pavisam droši apgalvoja, ka ar prieku gaidīs nākamo Sporta dienu.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei