Balvu pirmskolas izglītības iestāde "Pīlādzītis"

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 03 Septembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2022

PII "Pīlādzītis" titulbilde

Vadītāja:      Antra Eizāne
Telefons:     28377243; 26608264
E-pasts:      Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese:       Daugavpils iela 59, Balvi, Balvu novads, LV-4501
Iestādes darba laiks: Darba dienās no 7:00 – 18:30; Vakara grupa no plkst.18:30 – 22:00

Pašvērtējuma ziņojums par 2020./2021. m.g.

Pašvērtējuma ziņojums par 2021./2022. m.g.

Kārtība, kādā tiek īstenoti piesardzības pasākumi izglītības iestādē Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanas laikā
Pielikums
Nolikums (grozījumi nolikumā, grozījumi nolikumā)

“Lai stipra zeļ Latvija!”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 21 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Novembris 2022

Novebris PII PīlādzītisNovembris Balvu PII “Pīlādzītis” šogad ir ļoti gaidīts un bagāts ar dažādām skaistām aktivitātēm, kurās mazie pīlādzēni ne tikai mācās nacionālās identitātes un valstiskuma apziņu un patriotismu, iepazīst tradīcijas, bet kopā ar savām ģimenēm, skolotājiem, skolotāju palīgiem piedzīvo pozitīvas emocijas un pārsteigumu brīžus.

Jau daudzus gadus novembrī tiek uzrunāti bērnu vecāki iesaistīties un sadarboties, tādējādi radot pārsteigumus un prieku. Šogad tā ir bērnu ģimeņu radošo darbu izstāde “Lai stipra zeļ Latvija!”. Pārsteigums izdevies! Iestāde saņēmusi ļoti lielu vecāku atbalstu, gandrīz katra bērna vecāki padomājuši par radošu, interesantu, neparastu ģimenes kopdarbu. Pavisam kopā ir 106  brīnišķīgi, neatkārtojami darbi! Visu mēnesi ģimenes, bērni, skolotāji un darbinieki priecāsies par veikumu. Darbus izmantosim arī mācību procesā. Paldies visām ģimenēm par veltīto laiku un lielisko rezultātu!

Lasīt tālāk...


Latvijas Veselības sporta nedēļa

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Piektdiena, 04 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Novembris 2022

Sporta nedēļa 2022Jau 11 .gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa. Veselības nedēļas galvenā ideja ir mudināt  Balvu PII ”Pīlādzītis” bērnus, vairāk iesaistīties fiziskās aktivitātēs, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas vairāk sportotu patstāvīgi.

Latvijas Veselības sporta nedēļu 2022 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

Lasīt tālāk...


Putras nedēļa (11.10.- 14.10.)

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 24 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2022

Putras nedēļa 2022Auzas skara lielījās,

Divi baltas vilnānītes;

Driķīšam, kantaiņam,

Melni svārki, zābaciņi.

/L.t.dz./

Balvu PII “Pīlādzītis” aizvadīta putras nedēļa. Putras nedēļas ietvaros, lai izglītotu bērnus par graudaugu lomu uzturā un aicinātu tos vairāk izvēlēties ēdienreizēs, mazie pīlādzēni ne tikai veica dažādas izzinošas aktivitātes par  un ar graudiem, dažādiem putraimiem, bet arī visas nedēļas garumā ēdienreizē varēja izgaršot dažādas bērnudārza pavārīšu gatavotas putras.

Lasīt tālāk...


Eiropas sporta nedēļa

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 06 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 06 Oktobris 2022

Eiropas sporta nedēļa 2022Balvu PII ”Pīlādzītis” ļoti lepojas ar savu jauno sporta skolotāju Lolitu Aleksejevu. Skolotāja ne tikai organizē un vada mazajiem pīlādzēniem interesantas, neparastas ikdienas sporta aktivitātes zālē un āra vidē, bet arī seko līdzi un iesaista mazuļus dažādās sporta aktivitātēs ārpus iestādes.

Ļoti aizraujoša izvērsās iestādē Eiropas sporta nedēļa, kas notika no 23. – 30. septembrim. Bērniem bija iespēja iepazīt dažādus sporta veidus un veikt treniņnodarbību  futbola trenera Ingusa Zaharāna vadībā.

Lasīt tālāk...


Miķeļdiena 2022

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Piektdiena, 30 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Septembris 2022

MiķeļdienaSaskaņā ar senām latviešu tradīcijām 29.septembrī  Balvu PII “Pīlādzītis” tika svinēta rudens saulgrieži - Miķeļdiena. Miķeļi iezīmē rudens saulgriežus un pēc Miķeļiem saule mazāk apspīd zemi, dienas kļūst īsākas un naktis garākas. Miķeļi ieskandina ziemas laiku.

Miķeļi iekrīt visbagātākajā laikā, kad tiek svinēti ražas svētki, tādēļ mazajiem pīlādzēniem bija iespēja padižoties ar neparastiem dārzeņiem, rudens ziediem un citām veltēm, kuras vasarā paši kopā ar savu ģimeni audzējuši. Kopīgā aktivitātē bērni, skolotāji, vecāki iestādes āra teritorijā veidoja krāšņas augu, dārzeņu, ziedu rakstu rindas – mandalas. Visas dienas garumā bērni varēja iepazīt ar Miķeļdienu saistītus dažādus latviešus ticējumus, skandināt dziesmas un iet rotaļās.

Lasīt tālāk...


Tēvu diena Balvu PII ”Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 29 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Tēvu diena 2022Balvu PII “Pīlādzītis” tēvu dienas svinības tiek uzskatītas par tikpat svarīgām, kā Māmiņdiena. Tēvu diena tā ir ļoti īpaša katram bērnam, jo katra tētis ir visstiprākais, vissportiskākais, vislabākais… tā varētu turpināt vēl un vēl…Šogad katra grupa atbilstoši savām iespējām sveica bērnu tēvus.

8.grupa organizēja pasākumu ar atraktīviem uzdevumiem, kuru  apmeklēja visi grupas tēvi, lai pabūtu kopā ar saviem bērniem un veltītu viens otram īpašu laiku, kas ikdienā, varbūt, izdodas retāk, kā arī tas, ka mammas atrada laiku, lai atbalstītu un būtu kopā ar visu ģimeni. Citas grupas gatavoja tēviem svētku sveicienu ar īpašām, orģinālām apsveikuma kartēm. Bija iespēja arī fotografēties  īpašajā foto stūrītī. Pēc tik daudzām pozitīvām emocijām mēs noteikti varam  izcelt tēvu lielo nozīmi bērna audzināšanā. 

Lasīt tālāk...


1. septembris Balvu PII ”Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 19 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 19 Septembris 2022

Zinību diena Pavisam nemanot pienācis rudens pirmais mēnesis - septembris un  ilgi gaidītais brīdis  - Zinību diena.  Bet atmiņā vēl piedzīvotais vasarā, kad daudzi  kopā ar vecākiem atpūtās pie jūras vai devās izbraukumā uz laukiem. Šodien mēs svinam svētkus - 1. septembri jeb Zinību dienu! Jaunajā mācību gadā  pīlādzēnus ievadīja draugi - Jautrie zīmulīši, kuri arī nebija pamanījuši, ka vasara aizgājusi. Kopā ar bērniem uzdejoja rokenrolu, uzzīmēja saulīti un apsolīja būt tuvumā visu jauno mācību gadu gan apgūstot dažādas gudrības, gan zīmējot, gan blēņojoties.

Lasīt tālāk...


Līgo svētki Balvu PII “Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Otrdiena, 28 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 28 Jūnijs 2022

Līgo pasākums PII Pīlādzītis

Jāņi jeb Līgo ir tradīcijām bagātākie un līksmākie latviešu svētki, kurus gaidām ar nepacietību.

Tos svin vasaras saulgriežos, kad Saule ir sasniegusi augstāko punktu debesu lokā, kad visgarākajai dienai seko visīsākā nakts. Svinēšanas pasākumi sākas jau no 21. jūnija un ilgst līdz 23. jūnijam.

Balvu PII “Pīlādzītis” bērni un darbinieki jau 22.jūnijā ar Līgo pušķiem, vainagiem ieradās iestādē. Ar svētku dziesmām, rotaļām un latviešu tautasdziesmām ieskandināja svētkus. No pļavu ziedu pušķiem veidoja ugunskurus, kurus apdejoja un lēca pāri gan lieli, gan mazi šīs iestādes Jāņu bērni.

Lasīt tālāk...


Sporta diena “Vasarai pa pēdām 2022”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 16 Jūnijs 2022

Sporta dienaKustības ir viena no mūsu organisma vitālajām vajadzībām. Mēs visi zinām, cik kustības un atrašanās svaigā gaisā ir svarīgas lietas mūsu mazuļu ikdienā. Katrs kustību ierobežojums ir pretrunā ar bērna bioloģisko dabu un var kļūt par dažādu slimību sākumu.

Esam sagaidījuši vasaru! Šis ir  laiks, kad varam vairāk domāt par  veselības, imunitātes uzlabošanu, stiprināšanu, atrašanos āra vidē, kustībām. Pirmsskolā tā ir sporta diena.

Mazie pīlādzēni visu mācību ir bijuši aktīvi sportisti. Piedzīvojuši daudz interesantas sportiskas aktivitātes un sadarbojušies ar saviem sporta skolotājiem.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei